Antrieji finalo dalyviai – KK „Žiežmariai“

Antrieji finalo dalyviai – KK „Žiežmariai“ 567

Antrosiose pusfinalio rungtynėse susitiko seni geri pažįstami – praėjusių metų čempionai KK „Žiežmariai“ ir svečių teisėmis namų aikštelėje žaidę „TPA“ vyrukai. „TPA“ šį kartą turėjo verstis be dviejų svarbių žaidėjų – Martyno Vengalio ir Dariaus Gervicko, tai be galo didelis nuostolis ne tik komandos deriniuose, bet ir dėlto, jog abu šie žaidėjai yra žaidę Žiežmarių miestelio komandoje. Be šių žaidėjų „TPA“ komandos šansai laimėti tikrai nesumažėjo, kadangi rungtynėse buvo taiklusis Marius Radvilas, bei talentingasis jaunasis Ignas Mikulis.

Rungtynės prasidėjo be jokios žvalgybos, komandos puikiai žinojo ko čia susirinko ir kokios svarbios šios rungtynės, tad snausti nebuvo kada. Pirmajame kėlinyje priekyje buvo žiežmariečiai, kuriuos tik kėlinio pabaigoje pavijo „TPA“ komanda ir pirmasis ketvirtis baigėsi lygiu rezultatu 20:20. Antrasis kėlinys vyko tokiu pačiu scenarijumi – rezultatas buvo lygus arba priekyje buvo žiežmariečiai, tik kėlinio pabaigoje tolimą metimą pataikęs Mantas Petkevičius sulaužė nusistovėjusią tvarką. Po dviejų kėlinių priekyje buvo „TPA“ komanda, rezultatu 43:40.

Lygus žaidimas turėjo neraminti žiežmariečių, kurie pertraukos metu padarė savo išvadas – trečiojo ketvirčio pradžioje sužaidė įspūdingą atkarpą, kuri leido susikrauti dviženklį pranašumą po trijų kėlinių 66:52. Trečią kėlinį KK „Žiežmariai“ laimėjo rezultatu 26:9. Ketvirtojo kėlinio pradžia nieko blogo žiežmariečiams nežadėjo, tačiau antrojoje dalyje prabudo „TPA“ komanda, kurie pataikė kelis tolimus metimus ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 1 taško (78:77) ir tai tikrai nepatiko čempionų titulą ginantiems žiežmariečiams. Tačiau čempionai nebūtų čempionais – likusias 3 minutes žiežmariečiai sužaidė drausmingai ir pademonstravę šaltus nervus laimėjo rungtynes rezultatu 87:78 (20:20, 20:23, 26:9, 21:26). Ši pergalė garantavo vietą didžiajame finale, kuriame jau laukia KK „Rumšiškės“ vyrukai.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė „TPA“ komandos atstovas Marius Radvilas, kuris surinko 31 naudingumo balą.

KK „Žiežmariai“ pasižymėjo: Arvydas Pūras 23 tšk. (6/16 trit. met., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 21 naud. b.), Lukas Jurkevičius 19 tšk. (19 naud. b.), Tomas Čiupas 14 tšk. (11 atk. kam., 25 naud. b.).

„TPA“ komandoje pasižymėjo: Marius Radvilas 30 tšk. (6/16 trit. met., 8/8 baud. met., 6 rez. perd., 10 išpr. praž., 31 naud. b.), Egidijus Plenta 18 tšk. (8/11 dvit. met., 16 naud. b.), Ignas Mikulis 12 tšk. (9 atk. kam., 6 rez. perd., 6 išpr. praž.).

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų galerija] [nuotraukų galerija]

Rungtynių vaizdo transliacija: [vaizdo įrašas1] [vaizdo įrašas2] [vaizdo įrašas3]