Antrojo pusfinalio dramoje sunki ,,Bauwerk-Boen" pergalė

Antrojo pusfinalio dramoje sunki ,,Bauwerk-Boen" pergalė 339

Antrajame pusfinalyje taip pat Elektrėnuose susitiko dvi išties pajėgios komandos. Tai EKKL taurės finalininkai žaidę savo namų salėje ,,Bauwewrk-Boen" bei galingi svečiai iš Kaišiadorių KK ,,Roda". Rungtynes geriau daugiausia brolių Justino ir Karolio Kursevičių   rezultatyvaus puolimo dėka pirmavo po pirmojo kėlinio. Antrame kėlinyje žaidimas apsilygino,  tačiau Karolis Kursevičius ir toliau puikiai gesino varžovų metimus ir pamalonino žiūrovų akis puikiais dėjimais į krepšį. Trečiajame kėlinyje vyravo puolamasis ir su mažai gynybos krepšinis, kuriame šiek tiek pranašesni buvo geriau emocijas tvardę ,,Bauwerk-Boen" atstovai. Didelis nuostolis KK ,, Roda" komandai trečiajame kėlinyje buvo Pauliaus Pociaus praradimas, kuris gavo penktąją asmeninę pražangą.Šis žaidėjas iki tolo buvo vienas geriausiųjų puolime. Jį bandė pakeisti Gediminas Marčiukaitis, bet iš žaidimo jam pataikyti, deja taip ir nepavyko.  Ketvirtajame kėlinyje drama tęsėsi priekyje buvo,  tai viena tai kita komanda. Rungtynių pabgaigą visgi geriau sužaidė jau antrą kartą iš eilės šiose atkrintamosiose varžybose 4 komandos lyderių į priekį vedama ,,Bauwerk-Boen" , kuri užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo rungtynes rezultatu 81:78 bei keliauja į finalą, kuriame jų kaip ir taurės finale jau laukia KK ,,Žiežmariai". Puiki proga revanšui. Nugalėtojų gretose naudingiausiai ir geriausiai žaidė Raimondas Sadkauskas. Jo sąskaitoje 23 taškai , 9 rezultatyvūs perdavimai ir 34 naudingumo balai. Taip pat šis žaidėjas metė net 12 baudų ir visas jas pataikė. Tai yra naujas šio sezono rekordas. Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė šoklusis centras Karolis Kursevičius. Jo sąskaitoje 20 taškų. Šis žaidėjas dar atkovojo 19 kamuolių. Tiek kamuolių Karolis šiame sezone dar nebuvo atkovojęs.

,,Bauwerk-Boen" trenerio Kęstučio Kanapicko komentaras: Laimėjome, nes lemiamoms kovoms susirinkom beveik stipriausią sudėti ir vėl  žaidėmė su dideliu nusiteikimu. Buvo stiprus varžovas. Dėkui jiems, o mes bandysime revanšuotis Žiežmariams už skaudų pralaimėjimą taurės finale.