,,Bauwerk-Boen-2" įveikdami charakterį rodžiusius ,,Vyčio" jaunuolius tapo Mažosios EKKL taurės laimėtojais 340

Balandžio 28-osios popietę Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje įvyko EKKL Mažosios taurės finalą. Jame susitiko Kaišiadorių rajono komanda KK,,Vytis" bei svečiai iš Elektrėnų ,,Bauwerk-Boen2". Rungtynes geriau pradėjo jaunieji ,,Vyčiai", kurie vedami į priekį Aivio Radlinsko po pirmojo rungtynių kėlinio pirmavo dviejų taškų persvara. Antrajame kėlinyje ,,Bauwerk-Boen" ėmė geriau pataikyti, dalintis kamuoliu  ir  pakreipė rungtynių  svarstykles savo naudai. Kaišiadoriečiai pradėjo atsilikinėti, nes praktiškai nieks rimčiau nepadėjo Aiviui Radlinskui puolime. Po ilgosios petraukos atrodė,kad ,,Bauwerk-Boen" tuoj  nutols nepavejamai, tačiau tada prasidėjo KK ,,Vytis" tritaškių ,,,lietus" prie kurio daugiausiai fantastiškais tritaškiais prisidėjo Dominykas Šalvaitis. Šias žaidėjas pradėjo puikiai talkinti puolant krepšį Aiviui Radlinskui ir intriga grįžo į rungtynes ir išsilaikė iki pats paskutinių sekundžių. Rungtynių likimą nulėmė  ,,Bauwerk-Boen2" ramesnis žaidimas vienoje ar kitoje žaidybinėje situacijoje bei sėkmės faktorius, nes kai ši komanda prametė keturis svarbiausius baudos metimus ir prasižengė prieš Aivį Radlinską metantį iš trijų taškų atrodė,  kad galbūt rungtynėse bus pratęsimas, tačiau šio žaidėjo ranka deja sudrebėjo ir visi metimai skriejo pro šalį kas lėmė, kad rungtynes rezultatu 90:87 laimi elektrėniškiai, kuriems ir atitenka Mažoji EKKL taurė. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Artūras Paškevičius, kurio sąskaitoje 28 taškai. Pralaimėjusiems net 37 taškus įmetė Aivis Radlinskas. Šis žaidėjas pasiekė savo sezono rezultatyvumo rekordą.

KK ,,Vytis" žaidėjo Aivio Radlinsko komentaras: Gaila, turėjome šansą laimėti rungtynes, bet pritrūko šalto proto ir trenerio, kuris mus suvaldytu lemiamomis rungtynių akimirkomis. Kita vertus turime sidabro medalius Mažojoje taurėje  ir tuo džiaugiamės. Patiems ir daugumai ekspertų, fanų atrodė, kad mes neturėsime , bet pateikėmė nedidelę sensaciją. Kitais metais bandysim išlaikyti komandą, galbūt pasipildyti keliais žaidėjais  ir iškovoti daugiau pergalių. Ačiū lygai už puikią organizaciją ir tikimės susitiksime kitų metų turnyre.

,,Bauwerk-Boen2" komandos  komentaras: Džiaugiamės sunkiai iškovota Mažąją taure. Žinojome, kad laukia sunkios varžybos, jos tokios ir buvo. KK ,,Vytis" turi du stiprius žaidėjus Aivį Radlinską ir Dominyką Šalvaitį. Jie šiandien fantastiškai žaidė. Kitiems metams konkrečių planų neturime, bet stengsimės startuoti. Ačiū lygos kolektyvui už šauniai organizuotą turnyrą.