„Bauwerk-Boen“ įveikė KK „Žiežmariai“ ir pratęsė ketvirtfinalio seriją

„Bauwerk-Boen“ įveikė KK „Žiežmariai“ ir pratęsė ketvirtfinalio seriją 560

Balandžio 24 dieną dar vienerios EKKL ketvirtfinalio rungtynės vyko Elektrėnuose, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai „Bauwerk-Boen“ ir svečiai KK „Žiežmariai“. Pirmąją šių komandą dvikovą laimėjo žiežmariečiai, tad šios rungtynės elektrėniškiams buvo lemiamos šiame sezone. Ir į tai jie pažiūrėjo labai rimtai – susirinko visas smogiamasis trejetas – Raimondas Sadkauskas, Karolis Jovaiša ir Povilas Makūnas. Laukė rimta ir neprognozuojama kova.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai, tik sužaidus 5 minutes aikštelės šeimininkams pavyko įgyti solidesnį pranašumą – 7 taškai (13:6). Bet į tai sėkmingomis atakomis atsakė žiežmariečiai ir sušvelnino skirtumą iki 2 taškų (17:15). Pirmosios 5 minutės antrajame kėlinyje vėl vyko apylygiai, kėlinio viduryje KK „Žiežmariai“ persvėrė rezultatą į savo pusę (22:21), bet neilgam, kėlinio pabaiga vėl priklausė „Bauwerk-Boen“ komandai, kurie po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 36:31.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos demonstravo tokį patį krepšinį – „Bauwerk-Boen“ ir toliau didino skirtumą, o žiežmariečiams niekaip nesiklijavo žaidimas. Sužaidus 4 minutes trečiajame kėlinyje skirtumas tapo dviženkliu (47:35). Prieš lemiamą ketvirtą kėlinį „Bauwerk-Boen“ turėjo 8 taškų pranašumą (55:47). Ketvirtajame kėlinyje žiežmariečiai dar bandė kabintis į rungtynes, bet pavyko tik sumažinti skirtumą iki 4 taškų, tačiau į kiekvieną šturmą „Bauwerk-Boen“ atsakydavo savo sėkminga atkarpa ir vėl nutoldavo. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:68 (17:15, 19:16, 19:16, 21:21). Ši pergalė „Bauwerk-Boen“ komandai leido išlyginti serijos rezultatą 1:1.

Skaičiai: trys „Bauwerk-Boen“ komando statistikos lyderiai pelnė net 60 komandos taškų. Atsargiai komandos žaidėjai pelnė vos 7 taškus, tačiau tai nesutrukdė komandai pasiekti pergalės. Žiežmariečiams pritrūko taiklių tolimų metimų – KK „Žiežmariai“ iš tolimos distancijos atakavo 21% taiklumu, o „Bauwerk-Boen“ realizavo 35% mestų tolimų metimų.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė „Bauwerk-Boen“ komandos atstovas Raimondas Sadkauskas, kuris surinko 32 naudingumo balus.

„Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Raimondas Sadkauskas 26 tšk. (4/4 dvit. met., 5/7 trit. met., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 7 kl., 32 naud. b.), Karolis Jovaiša 24 tšk. (6/11 dvit. met., 11 atk. kam., 26 naud. b.), Povilas Makūnas 10 tšk. (6 atk. kam.).

KK „Žiežmariai“ pasižymėjo: Tomas Vainoris 20 tšk. (8/10 dvit. met., 6 atk. kam., 29 naud. b.), Evaldas Kocys 13 tšk., Lukas Jurkevičius 12 tšk. (6/6 baud. met.).

Rungtynių vaizdo transliacija: [vaizdo įrašas]