Daugiau patirties sukaupusi „Megalinijos“ komanda susitvarkė su jaunaisiais „Kaišiadorių ŠSPC-Savex“ krepšininkais 478

Dar vienerios Sausio 31 dienos rungtynės vyko A. Brazausko gimnazijos sporto salėje. Čia susitiko aikštelės šeimininkai „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (1/11) ir svečiai „Megalinija“ (8/4). Žvelgiant į turnyrinę lentelę, aikštelės šeimininkai rikiuojasi tik 12 pozicijoje, kai tuo tarpu svečiai yra aukštoje 3 vietoje. Bet reikėtų nepamiršti, jog jaunieji kaišiadoriečiai praeitose rungtynėse rimtai kibo į atlapus „TPA“ komandai, kuriems pralaimėjo tik po pratęsimo. Tad „Megalinija“ lengvo pasivaikščiojimo tikėtis negalėjo.

Rungtynės prasidėjo nervingai, nei vienai komandai nepavyko pasižymėti, tik sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes pirmuosius taškus rungtynėse pelnė „Megalinijos“ komandos atstovas Tomas Vaicekauskas. Įpusėjus ketvirčiui, svečiai pirmavo 8 taškais (11:3). Šiek tiek prisnūdus „Megalinijos“ ekipai, Kaišiadorių sporto centro jaunimas sužaidė sėkmingą atkarpą 5:0 ir priartėjo prie varžovų per vieną tolimą metimą (8:11). Ketvirčio paskutines minutes abi komandos sužaidė ramiai ir kėlinys baigėsi rezultatu 13:15, aikštelės šeimininkų nenaudai.

Antrasis ketvirtis prasidėjo taikliais abiejų komandų tritaškiais, kas leido 1 tašku į priekį išsiveržti aikštelės šeimininkams (19:18). Bet tuomet labai sėkmingą atkarpą sužaidė „Megalinijos“ komanda, kuri pelnė 12 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (30:19). Ir nors rezultatyvias atakas surengė ir „Savex“ jaunimas, visgi ketvirčio pabaigą geriau sužaidė daugiau patirties turintys svečiai ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 37:23.

Trečiasis kėlinys buvo labai panašus į antrąjį. Sėkmingai pulti sekėsi abiejoms komandoms, bet svečiai rezultatyvių atakų surengė daugiau ir trečiąjį kėlinį „Megalinija“ laimėjo 19:10, o rezultatas po trijų dešimčių minučių buvo 56:33 svečių naudai.

Kadangi skirtumas buvo net 23 taškai, o intrigos dėl galutinio rezultato senai išblėsusios, paskutiniąsias 10 minučių komandos galėjo paskirti derinių tobulinimui. Skirtumui nemažėjant, esminių įvykių rungtynėse jau nebeįvyko. Likus žaisti 2:23, „Megalinijos“ komanda pasiekė rekordinę persvarą rungtynėse – 29 taškai (72:43), bet likusį laiką sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir šiek tiek sumažino atsiliką (22 taškai), o rungtynės baigėsi rezultatu 50:72 (13:15, 10:22, 10:19, 17:16).

Skaičiai: beveik visose statistinėse grafose geriau pasirodė „Megalinijos“ komanda. Atkovoti kamuoliai – 59 prieš 36, rezultatyvūs perdavimai – 26 prieš 9, perimti kamuoliai – 17 prieš 7. Ir tuomet prieiname blokuotus metimus, o čia pamokų davė „Kaišiadorių ŠSPC-Savex“ žaidėjai. Jaunieji ateities krepšininkai blokavo net 9 varžovų metimus ir taip įsirašė į EKKL metraščius. 9 blokuoti metimai yra ne tik šio sezono, bet ir visų prieš tai buvusių sezonų geriausias rezultatas.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo „Megalinija“ komandos atstovas Justas Mišeikis, kuris surinko 21 naudingumo balą.

„Kaišiadorių ŠSPC-Savex“ komandoje pasižymėjo: Tadas Milkevičius 14 tšk. (6 atk. kam., 5 kl., 3 bl.), Laurynas Stralys 10 tšk. (7 atk. kam., 4 kl.), Justas Kareckas 9 tšk., Šarūnas Kavaliauskas 8 tšk. (8 atk. kam., 4 kl., 4 bl.).

„Megalinijos“ komandoje pasižymėjo: Vytautas Uleckas 18 tšk. (11 atk. kam., 5 per. kam., 19 naud. b.), Justas Mišeikis 17 tšk. (10 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kl., 21 naud. b.), Tomas Lapašinskas 10 tšk. (9 atk. kam., 8 rez. perd., 7 kl.), Tomas Vaicekauskas 10 tšk. (5 rez. perd., 4 per. kam.).

KK ,,Megalinija" atstovo Tomo Lapašinsko  komentaras: Panašiai planavom būti tarp keturių stipriausių komandų, komandos žaidimas sezonui įpusėjus tikrai gerėjo, bet neramina baudų pataikymas bei dažnai klystam, taip pat reikia neduot antrų šansų varžovams kovojant dėl kamuolių. Iš esmės neskaitant kelių pralaimėjimų lentelėje būtume aukščiau... Žiūrim į priekį, noras yra eiti toliau ir prizinę vietą iškovoti.