Dėjimų gausa pažymėtose rungtynėse - KK ,,Roda" kelionė į pusfinalį

Dėjimų gausa pažymėtose rungtynėse - KK ,,Roda" kelionė į pusfinalį 562

Vėlų penktadienio vakarą žiūrovai ganėtinai gausiai rinkosi į Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją,  kur antrose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko dvi Kaišiadorių regiono komandos. Tai namų teisėmis žaidusi komanda KK ,,Roda" bei ambicingieji ,,Žemkausta-Alvameta". Šįkart komandos susirinko galima sakyti beveik pajėgiausių sudėčių, tad visi susirinkę laukė atkaklios kovos. Pirmame kėlinyje ,,Žemkausta-Alvameta" gražiu komandiniu krepšiniu ir pagirtina gynyba sukaustė varžovus ir po šio kėlinio turėjo keletos taškų persvarą. Antrame kėlinyje KK ,,Roda" atsibudo bei įjungę aukštesnę pavarą pavijo ir aplenkė varžovus bei po antrojo kėlinio įgijo saugesnę 10 taškų persvarą. Spurtui įtakos turėjo puikus jaunojo Justo Kralikausko įėjimas į aikštę ir pataikyti keli svarbūs metimai. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštejė nesikeitė. Aikštės šeimininkų atstovas Karolis Kursevičius drebino varžovų krepšį galingais dėjimais. Jam bei kitiems žaidėjams rezultatyvius perdavimus puikiai skirstė brolis Justinas Kursevičius. Šis gynėjas puikiai kovojo ir kamuolius. KK ,,Roda" visa likusį rungtynių laiką išlaikė dviženklę persvarą ir nepaisant paskutinių varžovų bandymų pakeisti rungtynių eigą, iškovojo pergalę rezultatu 92:75 bei laimėję seriją 2:0 keliauja turnyro pusfinalį bei laukia savo varžovų jame.

Skaičiai. Pirmiausia krenta į akis kovo dėl atšokusių kamuolių,,Žemkausta-Alvameta" atkovojo 33 kamuolius, kai tuo tarpu KK ,,Roda" 51.  Nugalėtojai dvitaškius metė beveik 60 procentų taiklumu, kai jų varžovai 43.

Naudingiausiai šiose rungtynėse žaidė KK ,,Roda" atstovas Karolis Kursevičius surinkęs 35 naudingumo balus.

KK ,,Roda" gretose išssiskyrė: Karolis Kursevičius 28 tšk. (15 atk.kam., 4 blok. met., 35 naud. bal.); Justinas Kursevičius 18 tšk. (12 atk. kam., 6 rez. perd., 30 naud. bal.); Arūnas Kavaliauskas ir Paulius Pocius po 11 tšk.

,,Žemkausta-Alvameta" gretose išssiskyrė: Mantas Maslenikovas 23 tšk. (6 atk. kam., 6 rez.perd., 9 išprovok. praž., 31 naud. bal.); Giedrius Prabulis 23 tšk., Audrius Jakštonis 16 tšk. (13 atk. kam.).