Drausminės nuobaudos "Bauwerk Boen" komandos žaidėjams ir rungtynių arbitrui

Drausminės nuobaudos "Bauwerk Boen" komandos žaidėjams ir rungtynių arbitrui 475

EKKL drausmės komisija, kurią sudaro Asociacijos „Gėrnešys“ direktorius Audrius Jaraminas, SKL direktorius Vaidas Indriliūnas, LKL teisėjas Mantas Butvilas, LKL inspektorius Saulius Paškevičius ir EKKL koordinatorius Lukas Kandratavičius išnagrinėjo gautą skundą dėl netinkamo „Bauwerk Boen“ komandos žaidėjų elgesio rungtynių tarp „Statybos“ ir „Bauwerk Boen“ metu ir remiantis 2018/2019 m. EKKL nuostatais skyrė tokias nuobaudas:

Ryčiui Kijanskui (Nr. 6) 20 € baudą už dvi technines pražangas. 100 € baudą ir dviejų (2) rungtynių diskvalifikaciją už grasinimus teisėjams rungtynių metu ir po jų.

Andriui Gumbrevičiui (Nr. 15) 10 € baudą už techninę pražangą. Vienų (1) rungtynių diskvalifikaciją už provokacijas rungtynių metu.

EKKL drausmės komisija  įvertino ir neprofesionalų teisėjo Luko Žarnausko elgesį, jau minėtų rungtynių metu, bei skyrė jam baudą:

Teisėjas Lukas Žarnauskas suspenduojamas iki vasario 4 d. ir vienų (1) rungtynių neatlygintino teisėjavimo už necenzūrinių žodžių vartojimą rungtynių metu.

Bet kokias čempionato nuobaudas privaloma apmokėti ne vėliau nei per 30 kalendorinių dienų nuo jos paskyrimo. Pavėlavus - mokestis už nuobaudą dvigubinamas.

Primename, kad EKKL netoleruoja ir netoleruos jokių agresijos protrūkių, ketinimų gadinti turtą arba grasinimų teisėjų, sekretoriato, varžovų ar kitų komandų atžvilgiu!


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2019

uždaryti