EKKL taurės pirmojo etapo prognozės

EKKL taurės pirmojo etapo prognozės 487

KK ,,Megalinija“(5 vieta) - ,,Kaišiadorys ŠSPC-Savex"(12 vieta).

 

Ši pora savo rungtynes sužaidė jau vakar. Į kitą etapą kaip ir buvo galima tikėtis laimėdama rezultatu 70:50  pateko labiau patyrusi ir pernai pagrindiniame EKKL turnyro finalo ketverte dalyvavusi KK ,,Megalinija“, kur nugalėtojų laukia praėjusių metų taurės laimėtojai KK ,,Žiežmariai“.

 

KK ,,Rumšiškės"(6 vieta) -,,Žemkausta-Alvameta“(11) 60 procentų – 40 procentų.

Šių komandų užimtos vietos neatspindi viso komandų potencialo. Šios poros favorite pirmiausia dėl namų aikštės pranašumo reikėtų laikyti KK ,,Rumšiškės“ komandą. Šeimininkų komandai surinkuss visus žaidėjus,kurios turėjo vienų paskutinių pirmojo etapo rungtynių su KK ,,Vytis“. Į rungtynes atvykus Kaišiadorių sporto centro auklėtiniaims -   Lukui Kandratavičiui, Tomui Bumbulevičiui bei Darius Lukoševičiui, komanda darosi dar pajėgesnė. Minėti žaidėjai  daugelį metų atstovo sporto centro bei ,,Geosoma“ komandą Kaišiadorių rajono mėgėjų pirmenybėse ir puikiai pažįsta vienas kitą ir žino vienas kito galimybes.  KK ,,Rumšiškės“ neturi nei vieno žaidėjo naudingiausių ir efektyviausių komandų sąraše, o tai rodo, kad komandoje iššauti gali bet kas. Po krepšiais ir atakuojant iš artimesnės distancijos turėtų dominuoti Eimutis Mičkauskas, Tomas Milinskas, Arnelijus Kriugžda bei Vytautas Bukėnas. Pridėjus taikliarankį ir bet kada tritaškį iššauti pasiruošusį Mantą Gudeliauską bei vos 16 metų sulaukusį  bei sparčiai tobulėjantį Tada Grigaliūną rumšiškėnai galėtų galvoti ir apie taurės finalą. Tiesa paskutinėse pirmo etapo rungtynėse daugumo žaidėjų šiai komandai trūko ir komandai teko paplušėti prieš komandą ,,PGT“. Didelė paspirtis aikštės šeimininkams bus ir bene geriausia lygoje ir  gan organizuota fanų grupuotė. ,,Žemkausta-Alvameta“  neturi tiek pajėgių žaidėjų visoje pozicijose ir tai tikriausiai sutrukdys komandai žengti į kitą taurės etapą.  Jei svečių gretose į rungtynes neatvyks centras Audrius Jakštonis komandos šansai laimėti sumažėja iki minimumo. Šis žaidėjas yra vienas geriausių tarpsezonio pirkinių naujus rėmėjus turinčiai komandai. Audrius tapo yra šiuo metu trečias pagal naudinguma ir rezultatyvumą  lygoje, o kovoje dėl atšokusių kamuolių šiam žaidėjui neprilygsta niekas. Kitas ,,Žemkaustas-Alvameta“ koziris bus visada iki galo kovojantis komandos vadovo pareigas perėmęs Audrius Ščerba. Šis žaidėjas taip pat yra pavojingas tiek po krepšiais,  tiek žaidžiant bei atakuojant  toliau nuo jo. Pavojingi prieš tritaškio bei draskant varžovų gynybą bus ir vienas geriausių varžovų pražangų provokuotojų Mantas Maslenikovas bei vis geresnę formą rodantis nenuilstantis komandos varikliukas Audrius Parniauskas, kuris gali ir apsiginti ir įmesti tritaškį ir tiksliai atiduoti rezultatyvų perdavimą komandos draugams.Taip pat daug naudos komandai puolime savo tritaškiais bei aštriais prasiveržimais duoda ir Darius Arlauskas. Gal taurėje komandoje išbėgs nei mačo nesužaidęs, bet sąrašuose esantis iš pažiūros galingo stoto žaidėjas Martynas  Kvedaravičius? Komandos silpnybė trumpas ir ne toks pajėgus atsarginių suolelis, kuris nemažoje dalyje varžybų  buvo ir trumpas. 

,,Bauwerk-Boen"(7 vieta) -,, PGT"(10 vieta) 62  procentai – 38 procentai.

Šis Elektrėnų derbis ir gali tapti įdomus jei ,,Bauwerk-Boen“ komanda į rungtynes neatveš visų savo pajėgiausių žaidėjų. Pirmiausia šneka eina tokius žaidėjus kaip naudingiausias šiuo metu lygos žaidėjas Raimondas Sadkauskas, kurio dėka komandą jau ne kartą kaip sakoma ,,išlipo iš balos“ sausa.  Svarbu,  ar po traumos geriausios formos į aikštę grįš  centras Povilas Makūnas bei kaip į komandos žaidimą įsilies taip pat daugelį šio sezono mačų praleidęs Karolis Jovaiša. Pavojingi gynyboje ir po krepšias gali būti ir pernai ,,Bauwerk-Boen-2“ komandoje žaidę Andrius Gumbrevičius bei Artūras Dunda. Pirmiausia reiktų šneketi apie šių žaidėjų kovą po krepšiais ir darbą ginantis. Pirmasis gali karts nuo karto švystelti ir tritaškį. Daugiausia ,,parketlenčių meistrų“ komandos rezultatas priklausys kaip komanda išsprendė savo vidinius konfliktus ir ar drausmingai rinksis į taurės varžybas. Komanda turėtų norėti reabiluotis, nes 7 vieta lentelėje po pirmojo pagrindinio čempionato tikrai ne ta dėl kurios komanda būtų patenkinta. ,,PGT“ komanda paskutinėse savo varžybose prieš KK ,,Rumšiškes įrodė, kad gali kovoti su bet kurio varžovu, bet susirinkus visiems varžovų krepšininkams šiai komandos gali pritrūkti ūgio bei jėgos. Priešgaisrinio gelbėjimo tarnyba žaidžia kietą, fizine jėga grįstą krepšinį,  kas yra šios komandos koziris, tad neatvykus keliems varžovų priekinės linijos krepšininkams gaisrininkai gali rimtai kibti varžovams į atlapus. Pasiekti pergalei tikriausiai pritrūks jau minėtų komponentų. ,,Bauwerk-Boen“ komandai     bus sunku stabdyti ,,PGT“ atstovą Konstantiną Bakanovą  bei vieną geriausių lygos tritaškininkų Marių Zaikauską. Bėdų varžovams gali pridaryti ir gynėjas Mantas Malakauskas bei jaunasis Vaidas Jukavičius.

Vievio ,,Žiedas" (8 vieta) - SK ,,Centauras"(9 vieta) 49 procentai -  51 procentas

Šios poros nugalėtojų nuspėti itin sunku pirmiausia dėl, to kad komandos po pirmo pagrindinio čempionato etapo žengia greta. Tačiau pranašumą pagal iki šiol rodytą žaidimą ir reiklaus trenerio Vidmanto Pupininko nuopelnus skirtume jauniesiems SK ,,Centauras“, kurie savo greičiu ir jaunatvišku maksimalizmu turėtų įveikti komandą ,,Žiedas“ . Juolab, kad aikštės šeimininkai ne visada susirenka stipriausios sudėties ir daug kas priklausys nuo to ar komandos gretose bus į rezultatyviausių  ir naudingiausių sąrašą patenkantys Mindaugas Stoškus bei Vidas Braziulis. Pastarasis žaidėjas sužaidė už komandą dar tik 3 mačus sezone, tai tikimybės išvysti jį taurėje nėra pačios didžiausios. Kaip matėme paskutinėse ,,Žiedas“ varžybose su komanda ,,TPA“ žaidimas be minėtų žaidėjų komandai susiklostė švelniai tariant tragiškai. SK ,,Centauras“ žaidimas bus paremtas greitu žaidimu, kuriam  vadovaus vienas geriausių lygos įžaidėjų bei rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas  Danielius Baslyk. Daug problemų varžovams bandys sukelti  geriausias komandoje ir vienas geriausių lygos tritaškininkų Rapolas Bielskis bei taip pat į dešimtuką visoje lygoje šioje grafoje patenkantis Nerijus Kaminskas. Varžovų gynybą bandys draskyti ir Lukas Jančiauskas bei Gabrielius Bielskis. Visumoje SK ,,Centauras“ turėtų laimėti jei klausys trenerio ir kaip pasakytų Šarūnas Jasikevičius ,,nedarys psichologinių klaidų“.


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2019

uždaryti