„Fotokos“ nestabdo: įveikta ir „Centauras“ komanda

„Fotokos“ nestabdo: įveikta ir „Centauras“ komanda 791

Lapkričio 15 dieną rungtynėmis Elektrėnuose startavo ketvirtasis EKKL turas. Pirmose rungtynėse susitiko aikštės šeimininkų komanda „Centauras“ (0-4) prieš svečius iš Kaišiadorių komandą „Fotokos“ (2-2). Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie nepasaint to, kad turėdami šiek tiek mažesnę žaidėjų rotaciją sugebėjo visus keturis rungtynių kėlinius būti priekyje. Elektrėniškiai rungtynėse pirmavo tik vieną kartą, vienu tašku pirmajame kėlinyje. Vėliau daugiausia startinio penketo žaidėjų vedini laimėti rungtynes rezultatu 88:71, taip iškovodami antrąją iš eilės pergalę ir atsidurdami pirmajame lygos komandų penkete. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Tomas Šalna (27 taškai, 6/6  baudų metimai, 26 naud. b.). Puikiai pasirodė ir Mantas Morkūnas (17 tšk., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 25 naud. b.). Pralaimėjusių gretose naudingiausias buvo Marius Radvilas (22 tšk., 5/10 tritaškių metimai, 18 naud. b.). Jam puikiai talkino savo 16-ąjį gimtadienį šiandien šventęs Emilis Ambravičius (20 tšk., 11 atk. kam.). Šiose rungtynėse buvo pasiektas ir vienas lygos rekordas. Septyniolikmetis elektrėniškis Ugnius Baslyk atliko 10 rezultatyvių perdavimų taip vienu perdavimu aplenkdamas iki šiol šioje grafoje pirmavusį „TPA“ atstovą Igną Mikulį.