KK ,,Rumšiškės" antrąkart įveikė ,,Vytį" ir keliauja į ketvirtfinalį

KK ,,Rumšiškės" antrąkart įveikė ,,Vytį" ir keliauja į ketvirtfinalį 550

Šventinę Verbų sekmadienio popietę į savo antrąsias aštuntfinalio rungtynes Kaišiadoryse rinkosi aikštės šeimininkai KK ,,Vytis" bei svečiai KK ,,Rumšiškės". Svečiai į rungtynes surinko tik 6 žmones, kas vėl kaip ir pirmame mače žadėjo šiokią tokią intrigą. Rungtynes panašiu scenarijumi kaip ir pirmame šių komanda mače pradėjo rumšiškėnai, kurie daugiausia jaunojo snaiperio Tado Grigaliūno bei pastangomis po pirmojo rungtynių kėlinuko įgijo 8 taškų persvarą. Vėliau žaidimas apsilygino ir šeimininkų komanda nepaleido varžovų daugiau nei 8-10 taškų persvara ir nuolat ,,kvėpavo svečiams į nugarą". Trečio kėlinio viduryje 4 pražangą užsidirbo pavojingiausias varžovų snaiperis,  jau minėtas Tadas Grigaliūnas, kuris buvo priverstas atsisėsti ant atsarginių suolelio. Tuo kaip mat pasinaudojo KK ,,Vytis", kuris priartėjo iki 3 taškų. Visgi tai buvo viskas ką kaišiadoriečiams pavyko padaryti. Kevirtą kėlinį tvarkingiau sužaidė labiau patyrę svečiai, kurie ir iškovojo pergalę rezultatu 74:65.

Skaičiai: Svečių pergalė lėmė geresnis dvitaškių ir tritaškių pataikymas. Dvitaškius KK ,,Rumšiškės" metė 40, o tritaškius 35 procentų taiklumu, kai tuo tarpu KK ,,Vytis" atitinkamai 32 ir 27.  Svečiai atkovojo 56 kamuolius, kai šeimininkai 47.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK ,,Vytis" atstovas Mantas Morkūnas, kuris surinko 23 naudingumo balus.

KK ,,Rumšiškės" gretose išsiskyrė: Tadas Grigaliūnas 18 tšk. (5/9 dvitaškių, 4 rez. perd. 19 naud. bal.); Mindaugas Čižauskas 14 tšk. (18 atk. kam., 20 naud. bal.); Tomas Bumbulevičius 15 tšk. (6 rez. perd., 21 naud. bal.).

KK ,,Vytis" gretose išsiskyrė: Mantas Morkūnas 20 tšk. (8 atk. kam., 23 naud. bal.); Matas Cibulskis 11 tšk. ( 8 atk. kam.); Aivis Radlinskas (11 tšk., 10 atk. kam.).

Rungtynių akimirkos:[nuotraukų galerija] (Greta Jasiūnaitė).