KK „Rumšiškės“ savo aikštelėje po ilgosios pertraukos palaužė „Megalinija“ komandos pasipriešinimą 561

Balandžio 24, paskutinė, trečioji dvikova vyko Rumšiškėse, kur susitiko aikštelės šeimininkai KK „Rumšiškės“ ir svečiai iš Kaišiadorių „Megalinija“. Pirmąją šių komandų akistatą laimėjo savo aikštelėje žaidę „Megalinija“ krepšininkai, tad jau šiose rungtynėse svečiai galėjo užbaigti KK „Rumšiškės“ sezoną. Tačiau to tikrai nenorėjo rumšiškiečiai ir į rungtynes delegavo beveik pilną sudėtį (11 registruotų žaidėjų).

Rungtynių pradžią neįtikėtinai sėkminga atkarpa pradėjo svečiai, kurie sužaidę nepilnas 3 minutes jau pirmavo dviženkliu skirtumu (11:0). Po šalto dušo prabudę rumšiškiečiai sušvelnino skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:12, „Megalinija“ komandos naudai. Antrasis ketvirtis vyko apylygiai, „Megalinija“ komandai pavyko išlaikyti pranašumą beveik viso ketvirtį, likus žaisti 14 sekundžių Mantas Gudeliauskas išlygino rezultatą (30:30) ir komandos išėjo į ilgąją pertrauką spręsti savų ateities užduočių.

Trečiojo kėlinio pradžioje pirmavo tai viena, tai kita komanda, tik antroje kėlinio dalyje rumšiškiečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kontroliavo rungtynes. Prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį KK „Rumšiškės“ turėjo 5 taškų pranašumą (53:48). Paskutinės 10 minučių prasidėjo atkuriant intrigą – rezultatas tapo lygus, pirmavo ir aikštelės šeimininkai, ir svečiai, tačiau likus žaisti 5:35 „Megalinija“ sustojo ir tuo pasinaudoję rumšiškiečiai drausmingai sužaidė likusį laiką ir šventė pergalę rezultatu 76:62 (12:16, 18:14, 23:18, 23:14). Ši rumšiškiečių pergalė išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą 1:1.

Skaičiai: „Megalinija“ komandai pritrūko atsarginių žaidėjų indėlio, kurie pelnė vos 2 taškus. Ir nors kaišiadoriečiai žaidė agresyviau ir išprovokavo daugiau baudų (23 prieš 15), tačiau mesti baudų metimai skriejo pro šalį ir tikslą pasiekė tik 55% metimų. Rumšiškiečiai labiau spaudėsi po krepšiu, atkovojo daugiau atšokusių kamuolių (45 prieš 34) ir blokavo net 7 varžovų metimus, kai svečiai blokuotų metimų grafoje turėjo 0.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Rumšiškės“ atstovas Tomas Milinskas, kuris surinko 47 naudingumo balus.

KK „Rumšiškės“ pasižymėjo: Tomas Milinskas 26 tšk. (11/17 dvit. met., 18 atk. kam., 5 bl., 47 naud. b.), Mantas Gudeliauskas 23 tšk. (9/15 dvit. met., 1/10 trit. met.), Eimutis Mičkauskas 13 tšk. (8 atk. kam., 17 naud. b.).

„Megalinija“ komandoje pasižymėjo: Edgaras Žukauskas 24 tšk. (8/10 baud. met., 7 išpr. praž., 20 naud. b.), Marius Karpavičius 15 tšk. (7 atk. kam., 6 išpr. praž., 16 naud. b.), Gediminas Jurevičius 8 tšk. (2/9 dvit. met., 9 atk. kam.).

Rungtynių akimirkos (Antanas Radlinskas): [nuotraukų galerija]