KK „Žiedas“ patirtis atnešė kelialapį į EKKL Mažosios taurės finalą

KK „Žiedas“ patirtis atnešė kelialapį į EKKL Mažosios taurės finalą 563

Saulėtą sekmadienio popietę Kaišiadoryse įvyko EKKL Mažosios taurės pusfinalio rungtynės tarp aikštelės šeimininkų jaunųjų „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ ir svečių iš Vievio KK „Žiedas“. Abi komandos pralaimėjo Didžiosios aurės aštuntfinalio serijas, tad gavo paskutinį šansą pasipuošti šio sezono apdovanojimais. Pergalė šiose rungtynėse suteiks teisę kovoti dėl Mažosios taurės, tad laukė įnirtingos rungtynės iki paskutinės sekundės.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie nuo pirmų minučių ėmė kontroliuoti rungtynes, o sužaidus 7 minutes komandas jau skyrė 10 taškų (18:8). KK „Žiedas“ į rungtynes atvyko vos šešiese, tad nieko nelaukdami privalėjo susikrauti pranašumą, jog rungtynių pabaigoje senkant jėgoms jauniesiems kaišiadoriečiams nepavyktų pavyti. Tad pirmąjį kėlinį svečiai laimėjo rezultatu 25:12. Antrajame kėlinyje KK „Žiedas“ pristabdė savo bėgimą į priekį ir sužaidė beveik lygų ketvirtį su aikštelės šeimininkais (17:16). Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu 42:28.

Po ilgosios pertraukos grįžusios komandos rodė kitokį krepšinį – mažiau dėmesio skyrė gynybai, o daugiau – puolimui, tad ir kėlinio rezultatas tai puikiai atspindėjo (25:22 „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ naudai). Kad jaunimas nepatikėtų jog gali pakeisti rungtynių baigtį, KK „Žiedas“ lemiamą ketvirtį pradėjo susikaupę ir sužaidus 3 minutes turėjo 20 taškų pranašumą (77:57), kas privertė jaunuosius kaišiadoriečius suprasti jog daugiau patirties turintys svečiai iš Vievio pergalės neatiduos. Rungtynės baigėsi rezultatu 72:94 (12:25, 16:17, 25:22, 19:30).

Skaičiai: KK „Žiedas“ puikiai kovojo po krepšiais (65 atkovoti kamuoliai, prieš 46 varžovų atkovotus kamuolius), kas leido kartoti metimus ir susikrauti pranašumą. Taip pat svečiai jautėsi kur kas laisviau ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 29 prieš 13.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Žiedas“ atstovas Mindaugas Stoškus, kuris surinko 31 naudingumo balą.

„Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandoje pasižymėjo: Justas Kareckas 15 tšk. (4/4 baud. met., 5 per. kam.), Martynas Žilionis ir Martynas Stralys po 8 tšk..

KK „Žiedas“ pasižymėjo: Rytis Kameneckas 25 tšk. (11 rez. perd., 7 kl., 29 naud. b.), Tomas Golubevas 22 tšk. (12 atk. kam., 7 kl., 6 išpr. praž.), Mindaugas Stoškus 15 tšk. (17 atk. kam., 31 naud. b.).

Rungtynių akimirkos (Antanas Radlinskas): [nuotraukų galerija]