KK ,,Žiežmariai" patvirtino favoritų statusą bei laimėjo pirmąsias ketvirtfinalio rungtynes 325

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse Žiežmarių gimazijoje susitiko aikštės šeimininkai KK ,,Žiežmariai" bei svečiai ,,Palomenė-Žemkausta". Rungtynes kaip ir dera mačo favoritams geriau pradėjo šeimininkai, kurių gynyba leido svečiams per pirmąjį kėlinį įmesti tik 7 taškus. Antrajame kėlinuke toliau dominavo šeimininkai, kurie laiku ir vietoje darydami keitimus bei žaisdami ramiai ir užtikrintai po pirmos rungtynių dalies įgijo ganėtinai saugų 22 taškų. Antrojoje rungtynių dalyje daugiausia starto penketo žaidėjų dėka svečiai dar bandė vytis varžovus bei laimėjo antrąją rungtynių pusę, bet to buvo maža ir teko pripažinti KK ,,Žiežmariai" pranašumą rezultatu 69:82. Šeimininkų pergalė lėmė puikus komandinis žaidimas. Krenta į akis ta, kad nei vienas žaidėjas aikštėje nepraleido daugiau nei 24 minučių bei kiekvienas įėjęs į aikštelę surinko teigiamą naudingumo balą. Nugalėtojams po 15 taškų pelnė Viktoras Žukauskas bei Tomas Silvanavičius. Pralaimėjusiems eilinį sykį daugiausia taškų pelnė Lukas Mikalauskas. Jo sąskaitoje 20 taškų.