KK ,,Žiežmariai" pirmojo EKKL sezono nugalėtojai

KK ,,Žiežmariai" pirmojo EKKL sezono nugalėtojai 344

Didžiajame lygos finale susitiko komanda KK ,,Žiežmariai" bei ,,Bauwerk-Boen" iš Elektrėnų regiono. Rungtynes žymiai geriau pradėjo KK ,,Žiežmariai" per kelias minutes išsiveržė į priekį  12 taškų persvara. Kažkam tuo momentu gal atrodė, kad žiežmariečiai susidoros su šiandieniniais varžovais panašiai kaip žiemą vykusiame taurės finale, tačiau nieko panašaus nevyko. Puikią atkarpą sužaidė ir elektrėniškiai, ir pasibaigus antrajam kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas. Tai reiškia, kad rungtynes trečiame kėlinyje prasideda tarsi iš naujo. Šį kėlinį daugiausia startinio penketo žaidėjų dėka puikiai sužaidė Žiežmarių miestelio komanda ir pateikė rimtą paraišką laimėti lygos auksą. ,,Bauwerk-Boen" ketvirtajame kėlinyje tiesiog nesisekė pataikyti kai ir varžovai nepataiko ir to pasekoje ,,Bauwerk-Boen"  nepavyko pavyti  dviženkle persvara nutolusių varžovų ir teko pralaimėti rungtynes. Galutinis mačo rezultatas 74:65 KK ,,Žiežmariai" naudai. Nugalėtojų pergalė lėmė žymiai taikliau mesti tritaškiai. Komanda įmėtė 11 tritaškių, kai Elektrėnų miesto komanda įmetė tik 3. Laimėtojų gretose daugiausia taškų pelnė Tomas Čiupas. Jo sąskaitoje 17 taškų. Pralaimėjusiems 25 taškus įmetė Karolis Jovaiša.

KK ,,Žiežmariai" žaidėjo  ir vadovo Arvydo Pūro komentaras: Laimėjome. Įvykdėmė savo tikslus maksimaliai. Laimėtos dvi taurės sezone. Šiandien laimėjome ilgesnio suolelio dėka, įmetėme tritaškius. Trečią kėlinį kaip ir vakar vėl sužaidėmė puikiai kas ir lėmė galutinę pergalę. Pačią lyga vertinu gerai. Rašo spauda, internetas. Varžybos filmuojamos. Nežinau ko daugiau norėt. Gal daugiau komandų galima pajunkti. Ačiū lygai už viską.

,,Bauwerk-Boen" treneris ir žaidėjas Kestutis Kanapickas: Pralaimėjome rungtynes, nes turėjome trumpesnį atsarginių suolelį ir tiesiog nepataikėmė kaip turėjome. Yra kur tobulėti. Kitais metais bandysime žaisti. Galbūt pasipildysime žaidėjais iš antros komandos. Lygos formatą ir komandų skaičių  vertinu kaip gan optimalų. Norėčiau, kad toks ir išliktų.Jei bus norinčių komandų motyvuotų prisidėti tik palaikau.  Organizacija ir puiki. Statiska gyvai, transliacijos gyvai. Viską gali sužinoti jei negali atvykti į rungtynes. Pamatai savo ir komandos klaidas statistikoje.