Komanda ,,Rumšiškės" atkakliojoje kovoje ,,išrašė" pirmąjį sezono pralaimėjimą komandai ,,IDIP-Žemkausta" 870

Sausio 19-osios vakarą Rumšiškėse  vyko  dar vienos  EKKL antrojo etapo rungtynės. A pogrupyje. Čia susitiko taip pat A pogrupio komandos. Tai šių rungtynių aikštės šeimininkai „IDIP-Žemkausta“ (1-1) prieš svečius komandą „Rumšiškės“ (1-1). Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, du kėlinius vyko visiškai lygi ir atkakli kova. Nuo trečiojo kėlinio pradžios šeimininkai daugiausia startinio penketo žaidėjų rezultatyvumo dėka bandė atitrūkti nuo savo varžovų ir šiai komandai vienu metu,  ketvirtajame kėlinyje buvo pavykę įgyti per porą atakų neatkovojamą 7 taškų persvarą. Nuo tuo momento svečiai daugiausia Luko Piliponio ir Manto Gudeliausko rezultatyvumo dėka spurtavo ir neilgai trukus rezultatas jau buvo lygus. Vėliau svečių persvara tik didėjo ir jie iškovodami pirmąją pergalę galutiniu rezultatu 88:81 įsijungė į kovą dėl aukštesnių pozicijų prieš atkrintamąsias. Pralaimėtojai bent savaitei užleido A pogrupio  lyderės poziciją komandai ,,Žiežmariai".  Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo solidų dvigubą surinkęs Lukas Piliponis(28 tšk., 18 atk. kam., 36 naud. b.). Puikiai pasirodė ir komandos senbuvis Mantas Gudeliauskas (22 tšk., 7 rez. perd., 6 perimti kamuoliai., 6 išprovokuotos pražangos., 28 naud. b.).  Pralaimėtojų  gretose   naudingiausias  ir rezultatyviausias buvo Lukas Martinkus - (21 tšk., 11 išprovokuotų  pražangų., 20 naud. b.). Vienas geriausių savo  sezono rungtynių  sužaidė kaišiadorietis Arnas Gauba -17 taškų.