Šimto taškų kovoje komandos ,,Fotokos" pergalė

Šimto taškų kovoje komandos ,,Fotokos" pergalė 873

Sausio 22 dieną Kaišiadoryse  vyko paskutinės antrojo etapo, trečiosios  savaitės rungtynės. B grupėje susitiko šeimininkų komanda „Fotokos“ (1-1) prieš svečius „Kaišiadorių ŠSC-Savex“(1-1). Rungtynės prasidėjo gan  rezultatyviai, tačiau pulti geriau sekėsi starto penketo žaidėjų tempiamai šeimininkų komandai,kuri po jau pirmojo  kėlinio pirmavo dviženkle persvara.   Vėliau ,,Fotokos"  toliau puikiai metant, ypač tritaškius bei sėkmingai renkant kamuolius po lenta  šios komandos pranašumas tik augo ir po trijų kėlinukų jau siekė net 17 taškų. Ketvirtajame kėlinyje jaunieji svečiai iš paskutiniųjų jėgų bandė kilti į lemiamą šturmą, tačiau tam pritrūko jėgų ir  „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ teko pralaimėti rungtynes švieslentejė degant net šešiems skaičiams 100:109.  Nugalėtojų komandoje  naudingiausias buvo  fenomenalų pasirodymą surengęs  šeimininkų komandos žaidėjas Mantas Morkūnas (44 tšk., 18 atk. kam., 5 rez. perd., 11/20 tritaškių., 6 išprovokuotos pražangos., 45 naud. b.). Šiam žaidėjui iki rezultatyviausio sezono pasirodymo  pakartojimo pritrūko vos vieno įmesto taško, o  iki visų laikų rezultatyvumo rekordo vos trijų taškų. 11 įmestų šio žaidėjo tritaškių yra šio sezono rekordas. Mantui pritrūko vos vieno tritaškio iki beveik šešis metų besilaikančio rekordo šioje grafoje. Tai gi Kaišiadorių rajono krepšinio legendos Dariaus Gervicko rekordas toliau nepamušamas. Puikias rungtyners sužaidė ir Julius Abrutis (30 tšk., 8/14 tritaškių., 6 rez. perd., 26 naud. b.).Pralaimėtojų  gretose naudingiausias buvo su trigubu dubliu flirtavęs  Matas Cibulskis  (34 tšk.,  8 atk. kam., 8 rez. perd.,  45 naud. b.). Ne ka prasčiau pasirodė vienas mažiausių lygos žaidėjų, kuris   kamuolius rinko  ,, kaip grybus po lietaus" Lukas Žilinskas (16 tšk., 15 atk. kam., 7 rez. perd., 26 naud. b.). 27 taškus pridėjo Liutauras Zaksas.