Fausto Kulbicko flirtas su trigubu dubliu atvedė ,,Žiedas" komandą į pergalę

Fausto Kulbicko flirtas su trigubu dubliu atvedė ,,Žiedas" komandą į pergalę 878

Sausio 24 dieną dar vienos EKKL rungtynės vyko Vievyje. Čia susitiko  irgi A grupės komandos, tai aikštės šeimininkai ,,Žiedas" (2-1) prieš svečius komandą ,,Rumšiškės" (1-2). Šios rungtynės vyko panašiu scenarijumi kaip ir kitos šios dienos rungtynės, kur du kėlinius vyko lygi ir atkakli kova. Nuo trečiojo kėlinuko daugiausia viską aikštė darytis spėjusio; ir rinkti taškus, ir kovoti kamuolius ir juos tiksliai atiduoti komandoms draugams Fausto Kulbicko dėka į priekį bėgti  pradėjo ,,Žiedas" komanda, kuri po truputi didino savo persvarą prieš mažai ką priešpastatyti galinčius varžovus. Šeimininkų persvara ketvirto kėlinio gale perkopė ir dviženklę ribą. Tai leido šiai komandai laimėti rungtynes galutiniu rezultatu 89:78. Ši Vievio komandos  pergalė leido šiai komandai įsijungti į kovą dėl aukščiausių A grupės pozicijų, o pralaimėję rumšiškėnai prarado šansus kilti aukščiau trečiosios vietos grupėje. Nugalėtojų komandoje  naudingiausias buvo trigubo dublio ritmu  sužaidęs  šeimininkų komandos žaidėjas Faustas Kulbickas (27 tšk., 8  atk. kam., 8 rez. perd., 5 perimti kamuoliai., 36  naud. b.). Puikiai pasirodė ir jaunasis kylantis talentas Ignas Čižus (19  tšk., 7 atk. kam., 4 rez. perd.,   24 naud. b).  Pralaimėtojų komandoje  naudingiausias buvo  eilinį įspūdingą pasirodymą surengęs Lukas Piliponis   (37 tšk.,  21  atk. kam., 4 rez. perd., 8 išprovokuotos pražangos,  49  naud. b.). Arvydas Ivanauskas pridėjo 18 taškų.