Per pirmuosius du kėlinius KK „Žiežmariai“ pasiuntė varžovus į nokdauną ir žengė į pusfinalį 565

Balandžio 30 dieną, Žiežmariuose įvyko paskutinės EKKL ketvirtfinalio etapo rungtynės. Šį kartą, lemiamas trečiąsias rungtynes žaidė aikštelės šeimininkai KK „Žiežmariai“ ir svečiai „Bauwerk-Boen“. Pirmąją šių komandų akistatą ketvirtfinalio etape laimėjo žiežmariečiai, o antrąją – „Bauwerk-Boen“. Tad laukė nenuspėjamas mūšis dėl vietos EKKL Didžiosios taurės pusfinalyje, kur jau laukia „TPA“ komanda.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį ir pradėjo didinti pranašumą. Likus žaisti 3 minutes, komandas jau skyrė dviženklis skirtumas (23:12). Ir tai dar nebuvo pabaiga – pirmasis ketvirtis baigėsi 14 taškų skirtumu (29:15). Lyg to būtų negana, sužaidus vos minutę antrajame kėlinyje, žiežmariečiai pranašumą padidino iki 20 taškų (35:15). Susikrovę tokį pranašumą žiežmariečiai kiek sumažino apsukas ir tik kėlinio pabaigoje vėl šovė į priekį, dar labiau padidinę pranašumą į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 24 taškų skirtumu (53:29).

Svečius pirmojoje mačo dalyje į nokdauną pasiuntę žiežmariečiai kiek pristabdė savo arklius ir sėkmingai laikė varžovus saugiu atstumu. Trečiąjį kėlinį laimėti pavyko svečiams rezultatu 20:18, tačiau tai tikrai neguodė, nes skirtumas tarp komandų vis dar buvo triuškinantis (71:49). Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kuriuos teisingai sutvarkė žiežmariečiai ir šventė pergalę rezultatu 95:66 (29:15, 24:14, 18:20, 24:17). Po šios pergalės KK „Žiežmariai“ laimėjo seriją 2:1 ir žengė į lygos pusfinalį, kur laukia gerai pažįstama „TPA“ komanda.

Skaičiai: šį kartą ne apie komandinius pasiekimus, o apie dar vieną, eilinę, Raimondo Sadkausko dieną ofise. Dar vienos rungtynės, kuriose „Bauwerk-Boen“ komandos lyderis užfiksavo įspūdingus statistinius rodiklius. Nors metimus iš žaidimo realizavo tik 25% taiklumu, tačiau puikiai atliko darbus, kurių švieslentėje nesimato – 11 atkovotų kamuolių ir 12 rezultatyvių perdavimų. Ne dvigubas, o net trigubas dublis.

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė KK „Žiežmariai“ komandos atstovas Arvydas Pūras, kuris surinko 31 naudingumo balą.

KK „Žiežmariai“ pasižymėjo: Arvydas Pūras 29 tšk. (6 rez. perd., 31 naud. b.), Tomas Čiupas 14 tšk. (6 atk. kam., 18 naud. b.), Lukas Jurkevičius 14 tšk..

„Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Raimondas Sadkauskas 16 tšk. (11 atk. kam., 12 rez. perd., 7 išpr. praž., 28 naud. b.), Artūras Dunda 13 tšk. (6/17 dvit. met., 10 atk. kam.), Martynas Juzukonis ir Povilas Makūnas po 12 tšk..

Rungtynių akimirkos (Vytautas Šimkūnas): [nuotraukų galerija]