"Rumšiškės" sutrypė "Vyčio" jaunimą 77 taškų skirtumu

"Rumšiškės" sutrypė "Vyčio" jaunimą 77 taškų skirtumu 479

Pirmosios Vasario mėnesio rungtynės buvo sužaistos A. Brazausko gimnazijos sporto salėje. Čia susitiko aikštelės šeimininkai KK „Vytis“ (0/12) ir svečiai KK „Rumšiškės“ (6/5). Nors svečiai į rungtynes atvyko tik septyniese, „Vyčiui“ tai buvo menka paguoda, nes rumšiškiečiai jau daug metų kartu žaidžianti komanda ir puikiai pažįsta vieni kitus.

Kad rungtynės bus sunkios, parodė pirmosios minutės. Sužaidus 2 minutes, rumšiškiečiai jau pirmavo 9:0. Ir nors „Vyčiui“ pavyko surengti sėkmingas atakas, svečiai iš Rumšiškių apsukų nemažino. Pirmąjį ketvirtį svečiai laimėjo 27:17. Verta paminėti, jog „Vyčio“ komandos atstovas Aivis Radlinskas pelnė net 13 taškų, kai komanda pelnė 17.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat kaip ir pirmasis. Per pirmąsias kelias minutes taškus pelnė tik rumšiškiečiai. Aikštelės šeimininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus, kai tuo tarpu svečiai tokios problemos neturėjo. Skirtumas augo, o „Vyčio“ komanda neturėjo ką pastatyti prieš rumšiškiečių puolimą. Antrasis kėlinys baigėsi 31:11 svečių naudai, o rezultatas prieš ilgąją pertrauką tapo 58:28.

Nors skirtumas jau buvo 30 taškų ir buvo galima tikėtis, jog „Vyčio“ komandai viskas kas blogai liko praeityje, visgi svečiai galvojo kitaip. Po ilgosios pertraukos grįžę rumšiškiečiai nemažino apsukų ne tik puolime, bet ir gynyboje. „Vytis“ per trečiąjį kėlinį pelnė tik 5 taškus, o svečiai suvertė net 38. O tai reiškė, kad rungtynių rezultatas tapo dar nepadoresnis – 33:96.

Ketvirtasis kėlinys niekuo neišsiskyrė iš prieš tai buvusių. Svečiai nekeitė savojo žaidimo, toliau triuškino varžovus. Kol vieni smaginosi, kiti tiesiog norėjo kuo greičiau pabaigti rungtynes ir pamiršti jas, kaip blogiausią savo košmarą po nakties. Rungtynės baigėsi rezultatu 47:124 (17:27, 11:31, 5:38, 14:28).

Skaičiai: nežinau ar verta apie tai kalbėti, nes ir taip aišku, jog visoje aikštelėje dominavo svečiai iš Rumšiškių. Net trys svečių komandos atstovai surinko trigubus dublius, tai Eimutis Mičkauskas, Arnelijus Kriugžda, Tadas Grigaliūnas.

Naudingiausiai rungtynėse pasirodė „Rumšiškių“ komandos atstovas Tomas Milinskas – 32 naudingumo balai.

Išsami rungtynių statistika: http://www.ekkl.lt/rezultatai/339

„Vyčio“ komandoje pasižymėjo: Aivis Radlinskas 16 tšk. (6 atk. kam., 4 rez. perd., 9 kl.), Mantas Morkūnas 11 tšk., Audrius Švelnikas 8 tšk.. Taip pat norėčiau išskirti Luką Adomavičių, kuris puikiai darbavosi po krepšiais, atkovojo net 17 atšokusių kamuolių. Tai yra geriausias rezultatas šiose rungtynėse.

„Rumšiškių“ komandoje pasižymėjo: Tomas Milinskas 21 tšk. (13 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud. b.), Eimantas Grigaliūnas 21 tšk. (6 rez. perd., 5 per. kam., 28 naud. b.), Tadas Grigaliūnas 21 tšk. (5 rez. perd., 20 naud. b.).

Rungtynių akimirkos (Greta Jasiūnaitė): https://www.facebook.com/pg/ekrepsinis/photos/?tab=album&album_id=1011592015704790

"Vyčio" komandos komentaras po patirto sutriuškinimo: "Sveikinam KK "Rumšiškių" komandą su pergale, kuri jiems tikrai svarbi. Tačiau ar tikrai žaidžiant prieš žymiai silpnesnę komandą reikia pradėti demonstruoti nuolatinį spaudimą ir perdėtą jėgą tuo metu, kai komanda jau turi 60-ties, o vėliau ir 70-ties taškų pranašumą?"


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2019

uždaryti