„Žiežmarių“ uraganinis puolimas nupūtė „Bauwerk-Boen“ komandą

„Žiežmarių“ uraganinis puolimas nupūtė „Bauwerk-Boen“ komandą 477

Paskutinę Sausio mėnesio dieną Žiežmariuose vyko praeito sezono finalo dvikovos dalyvių akistata. Aikštelės šeimininkai KK „Žiežmariai“ (8/4) priėmė svečius iš Elektrėnų „Bauwerk-Boen“ (7/5). Kadangi rungtynės vyko savaitės viduryje – komandos surinko ne pagrindines savo sudėtis ir į rungtynes delegavo po 7 žaidėjus, bet tai tikrai nesumažino intrigos rungtynėse.

Pirmieji taškus pelnė svečiai, bet į tai sėkmingai atsakė ir žiežmariečiai. Abi komandos sėkmingai puolė, nei vienai ekipai nepavyko įgyti didesnio pranašumo, nes į kiekvieną taiklią ataką, kita komanda atsakydavo taip pat taikliu metimu. Tik po pirmų taškų pirmavę svečiai, visą likusią pirmojo kėlinio dalį vijosi praėjusių metų čempionus. Pirmąjį ketvirtį laimėjo žiežmariečiai – 19:16.

Antrąjį kėlinį čempioniškai pradėjo žiežmariečiai. Pusantros minutės atkarpą aikštelės šeimininkai laimėjo 11:0 ir pirmavo jau 14 taškų (30:16). Net 9 taškus iš 11 pelnė Žiežmarių Stephen Curry - Arvydas Pūras, kuris smeigė net tris taiklius tritaškius. Po tokio šalto dušo prabudo„Bauwerk-Boen“ komandos atstovas Povilas Makūnas, kuris pelnė 4 taškus. Bet tuomet vėl įspūdingą atkarpą sužaidė žiežmariečiai (13:0). Po dar kelių taiklių svečių atakų ir vėl sekė sėkminga čempionų atkarpa, kuri vainikavo neįtikėtiną žiežmariečių ketvirtį. Aikštelės šeimininkai antrąją dešimtį minučių laimėjo rezultatu 36:8, bendras rezultatas tapo 55:24.

Nors skirtumas buvo triuškinantis, visgi svečiai rankų nenuleido ir tęsė kovą nesižvalgydami į rezultatą. Trečiasis kėlinys buvo gražus reginys žiūrovams, nes abi komandos sėkmingai rinko taškus ir leido susirinkusiems krepšinio mėgėjams grožėtis žaidimu. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 27:25 žiežmariečių naudai. O bendras rezultatas prieš paskutines 10 minučių – 82:49.

Kadangi trečiajame kėlinyje lūžis neįvyko ir svečiai nieko nepasiūlė žiežmariečiams, paskutinės 10 minučių buvo tik formalumas. Reikėjo garbingai sužaisti ir išvengti traumų. Paskutines 10 minučių komandos sužaidė taikiai (21:21), o rungtynes laimėjo „Žiežmariai“ rezultatu 103:70 (19:16, 36:8, 27:25, 21:21).

Skaičiai: neįtikėtinai dėl kamuolių kovojo aikštelės šeimininkai. Žiežmariečiai atkovojo net 70 atšokusių kamuolių (lygos rekordas 74). Svečiai atkovojo tik 36 kamuolius. Net 4 „Žiežmarių“ komandos atstovai atkovojo daugiau nei po 10 kamuolių. Taip pat norėčiau išskirti „Bauwerk-Boen“ komandos atstovą Artūrą Dundą, kuris blokavo net 6 varžovų metimus (lygos rekordas 7 blokuoti metimai).

Naudingiausiai šiose rungtynėse pasirodė vienas jauniausių „Žiežmarių“ komandos atstovas Rokas Tamulevičius. Jam pavyko surinkti 37 naudingumo balus.

„Žiežmarių“ komandoje pasižymėjo: Rokas Tamulevičius 28 tšk. (8 atk. kam., 6 rez. perd., 7 per. kam., 37 naud. b.), Arvydas Pūras 23 tšk. (8 atk. kam., 6 rez. perd., 22 naud. b.), Mantvydas Lazauskas 16 tšk. (13 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kl., 22 naud. b.), Evaldas Černiauskas 10 tšk. (5/5 baud. met., 11 atk. kam., 20 naud. b.).

„Bauwerk-Boen“ komandoje pasižymėjo: Povilas Makūnas 24 tšk. (6 atk. kam.), Mantas Meidus 15 tšk. (9 atk. kam.), Rytis Vičkačka 14 tšk. (10 atk. kam., 4 per. kam.), Artūras Dunda 8 tšk. (8 atk. kam., 6 bl.).