Naujienų archyvas

„Karalius mirė – tegyvuoja karalius!“ Naujieji EKKL Čempionai – KK „Rumšiškės“

2019-05-06 22:55:51, Ignius Barauskas

KK „Rumšiškės“ rungtynes pradėjo septyniese, antrojo kėlinio pabaigoje liko be Manto Gudeliausko, rungtynes baigė keturiese, bet vis tiek kėlė nugalėtojų taurę į viršų, nukarūnavę praėjusio sezono čempionus.

skaityti

„Neerzinkite senukų.“ EKKL Didžiosios taurės 3 vietos laimėtojai – „TPA“ komanda

2019-05-06 21:55:14, Ignius Barauskas

Vos šešiese į rungtynes atvykusi „TPA“ komanda rungtynių pabaigoje pranoko KK „Roda“ ir kėlė į viršų 3 vietos taurę debiutiniame savo sezone.

skaityti

EKKL Mažosios taurės nugalėtojai – Vievio KK „Žiedas“

2019-05-05 18:26:19, Ignius Barauskas

Pirmajame kėlinyje į priekį pabėgę KK „Žiedas“, pirmavo visas rungtynes ir išlaikę pranašumą šventė pergalę EKKL Mažosios taurės finale.

skaityti

Antrieji finalo dalyviai – KK „Žiežmariai“

2019-05-04 14:51:55, Ignius Barauskas

Be dviejų svarbių žaidėjų rungtyniavusi „TPA“ komanda metė rimtą iššūkį praėjusių metų čempionams KK „Žiežmariai“, tačiau svarbių rungtynių patirtis padėjo laimėti žiežmariečiams.

skaityti

Pirmieji didžiojo finalo dalyviai – KK „Rumšiškės“

2019-05-04 13:06:47, Ignius Barauskas

Rumšiškiečiai kieta kova ir užsivedimu nugalėjo čempionato lyderius KK „Roda“ ir pateko į EKKL Didžiosios taurės finalą.

skaityti

Per pirmuosius du kėlinius KK „Žiežmariai“ pasiuntė varžovus į nokdauną ir žengė į pusfinalį

2019-05-02 22:34:55, Ignius Barauskas

KK „Žiežmariai“ apgynė savo tvirtovės sienas - sutriuškindami savo varžovus, ir žengė į lygos pusfinalį, kuriame laukia seni geri pažįstami iš „TPA“ komandos.

skaityti

Įspūdingas antrasis kėlinys nutiesė KK „Rumšiškės“ kelią į pusfinalį

2019-05-01 22:28:32, Ignius Barauskas

Lemiamose trečiose serijos rungtynėse apie save priminė Mantas Gudeliauskas, kuris pavydėtinai atakavo iš dviejų taškų zonos ir tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju bei padėjo komandai patekti tarp keturių stipriausių lygos komandų.

skaityti

KK „Žiedas“ patirtis atnešė kelialapį į EKKL Mažosios taurės finalą

2019-04-28 23:23:35, Ignius Barauskas

Vos šešiese į rungtynes atvykę KK „Žiedas“ žaidėjai neturėjo didelio vargo kovoje prieš jaunuosius „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ žaidėjus ir pateko į EKKL Mažosios taurės finalą, kur jų laukia SK „Centauras“.

skaityti

Dėjimų gausa pažymėtose rungtynėse - KK ,,Roda" kelionė į pusfinalį

2019-04-28 00:03:44, Audrius Švelnikas

Vėlų penktadienio vakarą žiūrovai ganėtinai gausiai rinkosi į Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją, kur antrose ketvirtfinalio rungtynėse susitiko dvi Kaišiadorių regiono komandos. Tai namų teisėmis žaidusi komanda KK ,,Roda" bei...

skaityti

KK „Rumšiškės“ savo aikštelėje po ilgosios pertraukos palaužė „Megalinija“ komandos pasipriešinimą

2019-04-26 23:35:02, Ignius Barauskas

Įspūdingas rungtynes sužaidęs Tomas Milinskas padovanojo pergalę KK „Rumšiškės“ ir pratęsė ketvirtfinalio seriją iki lemiamų trečiųjų rungtynių.

skaityti

„Bauwerk-Boen“ įveikė KK „Žiežmariai“ ir pratęsė ketvirtfinalio seriją

2019-04-26 22:41:50, Ignius Barauskas

Smogiamasis „Bauwerk-Boen“ komandos trejetas nukalė pergalę ir padėjo išlyginti serijos rezultatą 1:1. Laukia lemiamos trečiosios ketvirtfinalio rungtynės Žiežmariuose.

skaityti

„TPA“ komanda užmėtė KK „Statyba“ tritaškėmis bombomis ir pateko į EKKL pusfinalį

2019-04-25 23:58:22, Ignius Barauskas

Vos penkiese į rungtynes atvykę KK „Statyba“ žaidėjai nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio „TPA“ komandai ir pralaimėjo ketvirtfinalio seriją 2:0.

skaityti

Mitologinių jėgų apsėsti SK „Centauras“ vyrukai nuvertė KK „Vytis“ žaidėjus nuo arklių ir pasiekė įspūdingą pergalę

2019-04-24 22:37:33, Ignius Barauskas

Tris kėlinius lygiai su varžovais kovojęs KK „Vytis“ subyrėjo ketvirtajame, kurį pralaimėjo 41:14. SK „Centauras“ laimėdamas rungtynes pateko į EKKL Mažosios taurės finalą.

skaityti

,,TPA" patirtis padėjo laimėti prieš jaunuosius KK ,,Statyba"

2019-04-22 23:03:11, Audrius Švelnikas

Paskutiniai savo ketvirtfinalio kovas pradėjo atitinkamai 3 ir 6 antrojo etapo A grupės komandos. Tai aikštelės šeimininkai KK ,,Statyba" bei svečiai ,,TPA".

skaityti

Sunkiai sulaikomas Mantas Gudeliauskas pergalės komandai negarantavo

2019-04-22 22:32:56, Ignius Barauskas

Įspūdingas rungtynes sužaidęs KK „Rumšiškės“ atstovas Mantas Gudeliauskas komandai pergalės neatnešė. „Megalinija“ komanda serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

skaityti

Broliai šaunuoliai – Kursevičiai sėkmingu žaidimu padovanojo KK „Roda“ pergalę

2019-04-21 22:46:34, Ignius Barauskas

Didesnio pasipriešinimo nesulaukę čempionato lyderiai KK „Roda“ iškovojo eilinę pergalę šiame sezone ir įsirašė pirmąją pergalę ketvirtfinalio etape.

skaityti

Praėjusių metų finalo pakartojime ir vėl stipresni KK „Žiežmariai“

2019-04-17 23:43:59, Ignius Barauskas

Trumpą pertrauką turėję KK „Žiežmariai“ laiko veltui neleido ir įtikinamai įveikė „Bauwerk-Boen“ ekipą. Žiežmariečiai ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

skaityti

Drausmingai sužaidę rungtynių pabaigą „Žemkausta-Alvameta“ žengė į EKKL ketvirtfinalį

2019-04-16 00:11:37, Ignius Barauskas

Įspūdingą trečią kėlinį sužaidę SK „Centauras“ vyrukai pakuteno padus „Žemkausta-Alvameta“ kolektyvui, tačiau lygus ketvirtasis kėlinys pergalę ir kelialapį į ketvirtfinalį garantavo pastariesiems.

skaityti

„Bauwerk-Boen“ po ilgosios pertraukos palaužė KK „Žiedas“ ir pateko į ketvirtfinalį

2019-04-15 23:31:08, Ignius Barauskas

Pirmieji du kėliniai nieko blogo KK „Žiedas“ nežadėjo. Tačiau po ilgosios pertraukos turėtas dviženklis pranašumas ištirpo ir teko pripažinti „Bauwerk-Boen“ komandos pranašumą.

skaityti

KK ,,Rumšiškės" antrąkart įveikė ,,Vytį" ir keliauja į ketvirtfinalį

2019-04-14 23:46:01, Audrius Švelnikas

Šventinę Verbų sekmadienio popietę į savo antrąsias aštuntfinalio rungtynes Kaišiadoryse rinkosi aikštės šeimininkai KK ,,Vytis" bei svečiai KK ,,Rumšiškės". Svečiai į rungtynes surinko tik 6 žmones, kas vėl kaip ir pirmame mače žadėjo...