,,Žaibas" gan lengvai įveikę komandą ,,Žemkausta" ir tampa vienvaldžiais lygos lyderiais 639

Sekmadienio vakarą įvyko paskutinės EKKL IV turo rungtynės. Elektrėnuose susitiko aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi  komanda ,,Žaibas“ (4-0)  bei svečiai  ,,Žemkausta"(2-1) . Šiose rungtynes skirtingai nei  savo ankstesnes varžybas šeimininkų komanda pradėjo labiau susikaupę ir nuo pat pradžių paėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir bandė pabėgti į priekį , tačiau svečiai pasipildę keletą naujų veidų, iš kurių išskyrė 75 procentų taiklumu iš žaidimo metęs bei sumaniai savo komandos žaidmui vadovavęs įžaidėjas Paulius  Vilkas,  stengėsi nepasiduoti ir iki pat ketvirto  kėlinuko pabaigos nepaleido ,,Žaibo“ komandos į priekį dviženkle persvara. Lemiamas rungtynių lūžis būtent  ir įvyko paskutinio rungtynių kėlinuko pradžioje, kur aukščiausią puolimą pavarą įjungę šeimininkai pradėjo tolti nuo ,,Žemkausta“ komandos ir rungtynes laimėjo galutiniu rezultatu 87:73. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 15 taškų pelnė Karolis Jovaiša ir Eimantas Aukštikalnis. Pralaimėjusių gretose Paulius Vilkas pelnė 20 taškų.