1x1 „COLEMONT“ mini krepšinio turnyre nugalėjo kaišiadoriškis Arminas Rainys

1x1 „COLEMONT“ mini krepšinio turnyre nugalėjo kaišiadoriškis Arminas Rainys 597

Vasario 16-ąją, be Taurės turnyro finalinių rungtynių bei Snaiperio konkurso vyko ir 1x1 „COLEMONT“ mini krepšinio turnyras, kuriame varžėsi talentingiausi 2005 metų gimimo ir jaunesni, Elektrėnų bei Kaišiadorių savivaldybių krepšininkai. Išsitraukus burtus, kurie suskirstė į poras žaidėjus, prasidėjo kovos.

Pirmasis etapas (aštunfinaliai):

1. Spacerna (Kaišiadorys) prieš Važnevičių (Elektrėnai). Laimėjo Važnevičius.
  2. Rainys (Kaišiadorys) prieš Kamandulį (Elektrėnai). Laimėjo Rainys.
  3. Koklevičius (Kaišiadorys) prieš Gečėną (Elektrėnai). Laimėjo Gečėnas.
  4. Ramanauskas (Kaišiadorys) prieš Kazlauską (Elektrėnai). Laimėjo Kazlauskas.
  5. Druktenis (Kaišiadorys) prieš Kaminską(Elektrėnai). Laimėjo Druktenis.
  6. Šalna (Kaišiadorys) prieš Baslyk (Elektrėnai). Laimėjo Baslyk.
  7. Linkus (Elektrėnai) prieš Lankauską (Kaišiadorys). Laimėjo Lankauskas.
  8. Zinevičius (Kaišiadorys) prieš Mažuolį (Elektrėnai). Laimėjo Zinevičius.

Antrasis etapas (ketvirtfinaliai):

1. Važnevičius (Elektrėnai) prieš Gečėną (Elektrėnai). Laimėjo Važnevičius.
  2. Druktenis (Kaišiadorys) prieš Lankauską(Kaišiadorys). Laimėjo Druktenis.
  3. Zinevičius (Kaišiadorys) prieš Balsyk (Elektrėnai). Laimėjo Zinevičius.
  4. Kazlauskas (Elektrėnai) prieš Rainį (Kaišiadorys). Laimėjo Rainys.

Trečiasis etapa (pusfinaliai):

1. Važnevičius (Elektrėnai) prieš Druktenis (Kaišiadorys). Laimėjo Važnevičius.
  2. Zinevičius (Kaišiadorys) prieš Rainį (Kaišiadorys). Laimėjo Rainys.

Ketvirtasis etapas (finalas):

1. Važnevičius (Elektrėnai) prieš Rainį (Kaišiadorys). Laimėjo Rainys.

Taigi, nugalėtojo taurę bei rėmėjo „Colemont“ įsteigtą prizą atsiėmė kaišiadoriškis Arminas Rainys, kuris finale įveikė elektrėniškį Eriką Važnevičių. Visiems žaidėjams linkime nenukabinti nosies, sąžiningai dirbti treniruotėse, atiduoti širdį varžybose ir augti ne tik kaip žaidėjams aikštelėje, bet ir kaip žmonėms už aikštelės ribų. Bei tikimės, kad ateityje papildysite EKKL komandų sudėtis. Jūs esate Mūsų ateitis!

Turnyro akimirkos: [nuotraukų albumas]. Nuotraukų autorius: Valentinas Leskauskas.