Antrąją rungtynių pusę dviženkle persvara pralaimėjusi komanda „AlterNetas“ pralaimėjo rungtynes ir baigia kovas „Vienybės“ lygoje 957

Dar vienose Balandžio 2 dienos rungtynėse, kurios taip vyko „Vienybės“ lygos Mažojoje taurėje susitiko svečiai, komanda iš Elektrėnų „AlterNetas“, su  aikštės šeimininkais, Jonavos „SC 06/07“. Rungtynes geriau pradėjo į finalinę turnyro dalį bandantys kabintis svečiai, kurie po pirmojo kėlinuko pirmavo trapia 1 taško persvara. Antrajame kėlinyje šeimininkų komanda neilgai trukus išlygino ir persvėrė rezultatą ir pataikydami kas antrą laimėjo šį ir kitus du likusius ketvirčius ir galiausiai iškovojo pergalę galutiniu rezultatu 82:67. Tai lėmė, kad komanda pateko į „Vienybės“ lygos Mažosios taurės pusfinalį, kuriame susitiks su Kaišiadorių komanda „Fotokos“. Tuo tarpu „AlterNetas“ komanda baigia kovas „Vienybės“ lygoje. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Mantas Gezevičius (27 tšk., 5/7 trit. met., 8 atk. kam., 4 blok. met., 36 naud. b.). Pralaimėjusių komandoje naudingiausias buvo   dvigubą dublį surinkęs Simas Junevičius (21 tšk., 10 atk. kam., 25 naud. b.). Naudingai sužaidė taip pat dvigubą dublį surinkęs Gabrielius Bielskis (14 tšk., 10 atk. kam., 20 naud. b.).