Antrojoje rungtynių pusėje savo sukauptą persvarą vėjais paleidusi komanda ,,Fotokos" lieka be ,,Vienybės" lygos medalių 968

Pirmosiose ,,Vienybės" lygos finalinės dienos rungtynėse balandžio 15 dieną Jonavoje  kovoje dėl Mažosios taurės trečiosios vietos susitiko komanda iš Jonavos ,,Sbetonas" ir kaišiadoriečiai ,,Fotokos". Rungtynes geriau pradėjo pastaroji komanda, kuri pataikydama kas antrą savo dvitaškį ir remdamiesi Julius Abručio, Aivio Radlinsko ir Tomo Šalnos rezultatyvumu po pirmujų dviejų kėlinukų prieš varžovus pirmavo dviženkle persvara. Po ilgosios pertraukos išaušo ,,Sbetonas" komandos laikas, kuri puikiai dalindamasi kamuoliu ir taškus metant visam kitam žaidėjui pradėjo gan sparčiai vytis savo varžovus ir po trečiojo kėlinuko turėjo tik vieno taško deficitą. Ketvirto kėlinio eigoje jonaviečiai pasinaudodami tuo, kad trys minėti ,,Fotokos" žaidėjai nesulaukė didesnės pagalbos iš kitų žaidėjų, aplenkė kaišiadoriečius ir iškovojo galutinę pergalę rezultatu 68:62.  Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Darius Januška (16  tšk., 11 atk. kam., 21 naud. b.). Naudingai sužaidė ir dvigubą dublį surinkęs Paulius Savickas  (13 tšk., 14 atk. kam.). Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo dvigubą dublį surinkęs Tomas Šalna (27 tšk., 10/14 dvitaškių.,  12 atk. kam., 6 perimti kamuoliai, 8 išprovokuotos pražangos.,  31 naud. b.). Aivis Radlinskas ir Julius Abrutis pridėjo  atitinkamai  19 ir 12 taškų.