Baigėsi pirmasis EKKL etapas

Baigėsi pirmasis EKKL etapas 584

Po Didžiųjų metų švenčių toliau tęsiasi Kaišiadorių-Elektrėnų pirmenybės. 2020 metais sužaisti dar 6 susitikimai po kurių paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė po pirmojo etapo. Toliau komandos tęs kovą   suskirstytos į du pogrupius. Pirmos 6 komandos žais top6 etape, likusios Bottom6 etape. Antrasis pirmenybių etapas startuos jau sausio 13 dieną. 8 pirmaujančios komandos gavo teisę varžytis ir  EKKL taurės turnyre, kuris startuos vasario mėnesį.

Jaunimo komandų susitikime pergalę šventė svečiai iš Elektrėnų komanda ,,Centauras“

Trijų karalių dieną Sausio 6-ąją Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje įvyko intriguojantis susitikimas tarp aikštės šeimininkų ,,Kaišiadorys-ŠSPC-Savex“(2-9)  bei svečių komandos ,,Centauras“(2-9). Rungtynes  prasidėjo nerezultatyvia ir atkaklia kova po kurios rezultatu 15:19 priekyje buvo svečiai. Antrame kėlinyje elektrėniškiai vedami į priekį starto penketo žaidėjų,  dar labiau tolo nuo aikštės šeimininkų ir po dviejų kėlinių turėjo jau 13 taškų persvarą.  Trečiajame kėlinyje  šeimininkai bandė vytis varžovus,  bet viskas ką pavyko padaryti tai apmažinti svečių persvarą iki vienženklės. Ketvirtasis kėlinys vyko beveik lygiai, o tai buvo naudingiau ,,Centauras“ komandai, kuri iškovojo pergalę rezultatu 83:74. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Rapolas Bielskis. Jo sąskaitoje  26 taškai. Beje šiam žaidėjui pritrūko vos dviejų rezultatyvių perdavimų bei atkovotų kamuolių iki trigubo dublio kas yra gan retas reiškinys čempionate. Pralaimėjusiems Matas Cibulskis įmetė 23 taškus.

Protingiau žaidusi  ,,Megalinija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš ,,Žemkaustą-Alvametą“

Sausio 7 dieną Rumšiskėse susitiko dvi komandos, kurioms ši salė yra namų aikštė. Šįkart šeimininkų teisėmis žaidė ,,Žemkausta-Alvameta“(5/6), kuri priėmė ,,svečius“ komandą ,,Megalinija“(7/4). Turnyrinės lentelės atžvilgiu šios rungtynės buvo svarbesnės svečių komandai, kuri pergalės atveju galėjo pasigerinti savo pozicijas pirmujų  šešių komandų išsidėstyme. Aikštės šeimininkai turėjo tik teorines galimybes pakilti iki stipriausiųjų komandų šešeto, kuris garantuoja tiesioginį kelialapį į atkrintamąsias lygos varžybas. Rungtynes komandos pradėjo atsargiai bei nerezultatyviai, tačiau po pirmojo kėlinuko priekyje 16:14 buvo svečių komanda. Antrajame kėlinyje komanda ,,Megalinija“  pirmoji pabudo iš po šventinio sąstingio tolo nuo varžovų ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo 9 taškų persvarą, kuri ,tiesa, ramaus gyvenimo po ilgosios pertraukos dar negarantavo. Trečiajame kėlinuke žaidimas apsilygino , bet jame truputi geriau žaidė svečių komanda, kuri pristabdydama ,,Žemkausta-Alvameta“ lyderius bei geriau mesdama tritaškius savo persvarą padidino iki 10 taškų. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai bandė kilti į lemimą šturmą, bet viskas ką pavyko padaryti, tai apmažinti varžovų persvarą iki 6 taškų. Galutinis rezultatas degantis švieslentėje buvo 65:71 šeimininkų nenaudai. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelnęs Lukas Aleksiūnas. Pralaimėjusiems Giedrius Prabulis pelnė 21 tašką.

Vievio ,,Žiedas“ naujus metus pradėjo puikia pergale prieš lygos vicečempionus KK ,,Žiežmariai“

Sausio 7 dieną Vievio gimnazijoje susitiko aikštės šeimininkai ,,Žiedas“(8/3) bei svečiai KK ,,Žiežmariai“(7/4). Rungtynes geriau pradėjo puikiai namų salėje žaidžiantys šeimininkai, kurie po pirmojo  rungtynių kėlinuko pirmavo 18:13. Antrajame kėlinuke žaidimas kiek apsilygino, tačiau ir jame šiek tiek rezultatyviai žaidė ,,Žiedo“ komanda, kuri paskui save puolime į priekį tempė nenuilstantis komandos lyderis Mindaugas Stoškus. Po dviejų kėlinių šeimininkai buvo priekyje 7 taškų persvara. Trečiajame kėlinyje vyko žaidimas taškas į tašką, kuris buvo labiau naudingas aikštės šeimininkams, kurie turėjo rungtynių kontrolę savo rankose. Trečias kėlinys baigėsi rezultatyviai ir lygiai ir visa kova nusikėlė į ketvirtąjį kėlinį. Jame žiežmariečiams nesisekė labiau priartėti prie Vievio atstovų nors ir svečiai ir pataikė dvitaškius žymiai geriau, tačiau begalę klaidų ir pralaimėta kova po krepšiais palaidojo visas KK ,,Žiežmariai“ viltis laimėti šias rungtynes bei baigti pirmąjį etapą jiems įprastoje prizinėje vietoje. Galutinis rungtynių rezultatas 80:75 ,,Žiedo“ naudai.  Nugalėtojų gretose jau minėtas Mindaugas Stoškus įmetė 26 taškus. Pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 24 taškus įmetęs Tomas Vainoris.

Dramoje Rumšiškėse – šeimininkų komandos pergalė po pratęsimo

Sausio 9 dieną Rumšiškėse susitiko aikštelės šeimininkai KK ,,Rumšiškės“ bei svečiai ,,Statyba“. Rungtynes,  kiek netikėtai geriau pradėjo svečiai, kurie pasinaudojami   šeimininkų klaidomis bei netaikliais metimais po pirmojo  kėlinio pirmavo rezultatu 19:8. Antrajame kėlinyje gausiai ir garsiai savo sirgalių palaikomi rumšiškiečiai pabudo, prisiminė, kad jie žaidžia krepšinį, o netesia šventes prie stalo bei  pradėjo vytis varžovus. Tai daryti jiems sekėsi gan puikiai, nes persvara po dviejų kėlinukų svečių persvara aptirpo iki 4 taškų. Po ilgosios pertraukos šeimininkai išėjo dar labiau užsivedę bei puikiai puldami bei gindamiesi trečiajame kėlinyje leido varžovams įmesti tik 7 taškus bei įsiveržė į priekį. Tokį ,,Statyba“ nerezultatyvumą didžia dalimi lėmė tai, kad rumšiškiečių centras Arvydas Ivanauskas, puikiai ,,gesino gaisrus“ po savo krepšiu blokuodamas varžovų metimus.  Kaip vėliau paaiškės šis žaidėjas per visas rungtynes ,,nupūs“ 5 varžovų metimus, kas yra šio sezono lygos rekordas. Ketvirtajame rungtynių kėlinyje varžovai iš Kaišiadorių neketino sudėtį ginklų ir vijosi šeimininkus. Tai jiems padaryti pavyko ir rungtynės nusikėlė į pratesimą. Jis vyko klampiai ir ganėtinai nerezultatyviai, tačiau šeimininkai sugebėjo jį sužaisti geriau bei ,,išnešti sveiką kailį“ laimėdami rungtynes rezultatu 64:60. Nugalėtojų gretose išsiskyrė Lukas Kandratavičius bei jau minėtas Arvydas Ivanauskas pelnę po 15 taškų. Pralaimėjusių gretose Modestas Vaiciukevičius įmetė 17 taškų.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas]. Nuotraukų autorius: Tautvydas Nagorskas.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas]. Nuotraukų autorius: Arnas Alekna.

Taškų lenktynėse Elektrėnuose kiek netikėta ,,Sporto centras“ komandos pergalė

Tą patį sausio 9-osios vakarą Elektrėnuose įvyko dar vienos lygos rungtynės. Juose susitiko aikštės šeimininkai ,,Sporto centras“(5/6) bei svečiai KK ,,Roda“(9/2). Šeimininkai tarsi žinodami, kad turi šansų pakovoti dėl galimybės varžytis EKKL turnyre susirinko bene pajėgiausią savo sudėti šiame sezone, tai žadėjo įdomia kovą. Svečiai priešingai jau užsitikrinę pirmąją vietą po pirmojo etapo atvežė ne stipriausią savo sudėtį bei vos vieną žaidėją ant atsarginių suolelio. Rungtynes vyko  NBA  stiliumi- puolant ir mažai dėmesio skiriant gynybai. Pirmojoje rungtynių pusėje pulti geriau sekėsi šeimininkams, kurie  per pirmąją rungtynių dalį įmetė net 59 taškus ir įgijo 12 taškų persvarą.  Trečiajame kėlinyje daugiausia puikiai krepšį atakavusio Konstantino Bakanovo pastangomis ,,Sporto centro“ komanda savo persvarą padidino iki 14 taškų ir labai priartėjo prie taip jiems reikalingos pergalės. Ketvirtajame kėlinyje svečiams pritrūko laiko ir jėgų dar bandyti vytis šeimininkus, tad teko pripažinti pelnytą elektrėniškių pergalę rezultatu 107:90. Nugalėtojų gretose jau minėtas Konstantinas Bakanovas įmetė 29 taškus, įmesdamas net 7 tritaškius. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė 28 taškus įmetęs Justinas Kursevičius.  

KK ,,Vytis“ stovykloje nieko naujo – toliau be pergalių

Paskutinės turo bei pirmojo etapo  rungtynėse Kaišiadoryse susitiko aikštės šeimininkai ,,TPA-Elmenhorster“(6/5) bei svečiai KK ,,Vytis“ (0/11).  Šias rungtynes kaip ir galima buvo spėti geriau pradėjo net gi ne visus svarbiausius savo žaidėjus turėjusi šeimininkų komanda kuri iškart bandė tolti nuo varžovų , tačiau to padaryti nepavyko. Intriga rungtynėse išsilaikė iki antro kėlinio pradžios kuomet šeimininkų persvara siekė tik 3 taškus, tačiau šeimininkai ,,TPA-Elmenhorster“ reaguodama į šią situaciją paėmė minutės pertraukėlė po kurios pradėjo tolti nuo varžovų , leisdami į aikštę mažiau žaidžiančius savo krepšininkus. KK ,,Vytis“ nieko priešpastatyti šeimininkams nieko negalėjo ir teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 50:83. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 21 tašką įmetęs Robertas Gurskas. Pralaimėjusių gretose Rytis Jakštas įmetė 13 taškų.

Geriausi savaitės pasirodymai:

Naudingiausiai pasirodė Konstantinas Bakanovas ,,Sporto Centras" surinkęs  37 naudingumo balus. 

Rezultatyviausias rungtynes sužaidė taip pat Konstantinas Bakanovas  (,,Sporto Centras" ), pelnęs 29 taškus.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Orestas Malinauskas (,,Centauras") -  18. 

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Rapolas Bielskis  („Centauras“) ir Vilius Bauras (KK „Statyba“), atlikę po 8 rezultatyvius perdavimus. 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2020

uždaryti