"Bauwerk-Boen" III kėlinyje išsprendė "Žemkausta-Palomenė" rebusą ir laimėjo antrą kartą čempionate. 151

Vėlų trečiadienio vakarą Elektrėnuose įvyko vienos EKKL rungtynes. Juose susitiko aikštės šeimininkai ,,Bauwerk-Boen“(1-0) bei svečiai iš Kaišiadorių ,,Žemkausta-Palomenė“ (0-1). Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie daugiausia Evaldo Kertenio, bei puikiai kamuolius komandos draugams dalinusio Audriaus Parniausko pastangomis po pirmosios rungtynių pusės turėjo trapią 4 taškų persvarą. Antrojoje rungtynių pusėje savo žodį tarė pripažintas snaiperis iš Žiežmarių Darius Gervickas, kurio tritaškių dėka rungtynių svarstyklės 3 kėlinyje pakrypo į šeimininkų pusę. Darius viso įmetė 8 tritaškius. Tai yra šio sezono įmestų tritaškių per vienas rungtynes rekordas. Tokiam rezultatui pasiekti pakako tik 14 metimų. 4 kėlinyje svečiams iš Kaišiadorių įsibėgėjusio ,,Bauwerk-Boen“ kolektyvo pavyti nepavyko ir teko patirti antrąjį pralaimėjimą. Šeimininkams pergalė leido išlikti nepralaimėjusių komandų penketuke. Pažymėtina, kad ,,Žemkausta-Palomenė“ vėl neturėjo visų svarbiausiųjų savo žaidėjų, kurių galbūt ir pritrūko antroje rungtynių pusėje.