Dramatiškose ir emocionaliose rungtynėse „AlterNetas“ apgynė namų aikštelės sienas 801

Paskutinės 4-ojo turo rungtynės vyko Elektrėnuose, čia susitiko aikštelės šeimininkai „Alternetas“ (1-3) ir svečiai iš Rumšiškių KK „Rumšiškės“ (3-1). Žiūrint į turnyrinę lentelę po 3 turų, rumšiškiečiai buvo aiškūs rungtynių favoritai, kadangi buvo vieni iš tų, kurie nepralaimėjo dar šiame sezone, o „AlterNeto“ komanda priešingai – nelaimėjo nei vienerių rungtynių. Rungtynių pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros – po dviejų kėlinių vos 3 taškų persvara buvo svečių pusėje (41:44). Po ilgosios pertraukos rumšiškiečiai padidino savo pranašumą iki 9 taškų, tačiau ketvirčio paskutines kelias minutes sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir prieš lemiamas 10 minučių įsiveržė į priekį minimalia persvara – 66:65. Ketvirtajame kėlinyje „Rumšiškių“ komanda krito į duobę, tuo pasinaudojo „AlterNetas“ komanda, atitrūko dviženkle persvara ir nebepaleido pirmosios pergalės iš savo rankų. Nugalėtojų gretose Danielius Baslyk pelnė 19 taškų, Marius Markevičius pridėjo 17. Svečių gretose įspūdingas rungtynes sužaidė Domantas Burneika – 45 taškai (11/11 baudų metimai), 13 atkovotų kamuolių, 8 išprovokuotos pražangos ir 45 naudingumo balai, tačiau to pergalei nepakako.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuotr. aut. Osvaldas Žukauskas).