EKKL sekmadienis: pirmoji debiutantų komandos ,,Fotokos" pergalė

EKKL sekmadienis: pirmoji debiutantų komandos ,,Fotokos" pergalė 787

Lapkričio 13 dienos vakarą  Kaišiadoryse įvyko priešpaskutinės trečio turo rungtynės, čia susitiko aikštės šeimininkų komanda ,,Fotokos“ (1-2) prieš svečius iš Elektrėnų komandą ,,AlterNetas" (0-3). Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie visą pirmąjį kėlinuką buvo priekyje vienaženkle persvara. Taip nutiko ir dėl to, kad šiame kėlinyje įvyko  fenomenalus ir retai krepšinyje nutinkantis dalykas - taškus ,,AlterNetas“ komandai beveik visą pirmą kėlinį rinko vienas žaidėjas, tai Karolis Jovaiša. Jo komandos draugui Gabrieliui Bielskiui pavyko pelnyti tris taškus likus iki pirmo kėlinio pabaigos 29 sekundėms, kai Karolis jau turėjo 13 taškų. Nuo šio momento  rungtynės iki pat ketvirto kėlinio vyko jau kaišiadoriečiams pirmaujant dviženkle persvara, kadangi ,,Alternetas“ lyderiui renkant taškus ir toliau mažai padėjo komandos draugai. Ketvirtajame kėlinyje vaizdas ženkliai pasikeitė ir svečiai pradėjo vytis savo varžovus. Likus iki rungtynių pabaigos kiek daugiau nei 4 minutėms rezultatas jau buvo lygūs, tačiau komanda ,,Fotokos“ nenorėjo paleisti taip arti esančios pergalės iš savo rankų ir likusią rungtynių dalį laimėjo 12:2, o rungtynes rezultatu 85:75. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Tomas Šalna (23 tšk., 7 atk. kam., 23 naud.b.). Jam gerai talkino Mantas Morkūnas surinkęs 21 tašką. Nugalėtojų gretose spindėjo net 37 metimus įskaitant ir baudas per rungtynes metęs Karolis Jovaiša. Sutapimas ar ne, bet būtent tiek taškų, tuos pačius 37 ir įmetė šis žaidėjas.

Rungtynių akimirkos: [nuotrau albumas] (nuot. aut. Antanas Radlinskas).