Finalo pakartojimas ir jaunimo komandų akibrokštai

Finalo pakartojimas ir jaunimo komandų akibrokštai 576

Penkta savaitė – 5 rungtynės, 3 iš jų transliuotos tiesiogiai. Didžiausias skirtumas užfiksuotas dvikovoje tarp KK „Statyba“ ir „Megalinija“ (22 taškai). Bei netikėti jaunimo komandų išsišokimai (gerąja prasme).

„Žemkausta-Alvameta“ ir toliau buksuoja, pralaimėta prieš „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“

Kaip jau tampa įprasta, savaitę pradeda jaunieji kaišiadoriečiai „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (2/3), kurių varžovais šią savaitę tapo „Žemkausta-Alvameta“ (1/4). Sezono pradžioje buksuojantys svečiai turėjo puikią progą grįžti į pergalių kelią, tačiau jau pirmasis kėlinys (22:21) parodė, jog aikštelės šeimininkai nesiruošia lengvai atiduoti pergalės ir teks pakovoti kaip lygūs su lygiais. Iš šalies žiūrint rungtynes, jos atrodė lengvos ir gražios, kadangi nebuvo klampaus žaidimo, kuriame dominuotų gynyba. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 27:28, o prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo lygus 49:49. Po ilgosios pertraukos „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ ir toliau žaidė lyg ant sparnų, visur aplenkdami savo varžovus, kas leido laimėti trečiąjį kėlinį rezultatu 27:19 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrauti 8 taškų pranašumą. Lemiamame ketvirtyje „Žemkausta-Alvameta“ kilo į šturmą, tačiau pritrūko laiko ir nors pavyko laimėti ketvirtį rezultatu 26:22, vis dėlto teko pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą 98:94. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Matas Cibulskis, kuris pelnė 37 taškus, o pralaimėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė Liudvikas Babaliauskas (30 taškų).

„TPA-Elmenhorster“ tik ketvirtajame kėlinyje palaužė jaunuolius iš Elektrėnų SK „Centauras“

Antradienį (lapkričio 12 dieną) jau Elektrėnų jaunimas SK „Centauras“ (0/5) priėmė svečius iš Kaišiadorių „TPA-Elmenhorster“ (3/2). Oponentų, bet taip pat ir draugų, „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandos pavyzdžio vedami, elektrėniškiai kibo į atlapus vyresniems varžovams iš Kaišiadorių ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 25:24. Nemažindami apsukų jaunieji elektrėniškiai ir toliau lipo per galvas nepaisydami jokių autoritetų ir laimėjo antrąjį ketvirtį rezultatu 24:21, kas prieš antrąją rungtynių pusę leido susikrauti 4 taškų pranašumą (49:45). Per ilgąją pertrauką reikiamas išvadas padarę kaišiadoriečiai trečiajame kėlinyje priartėjo prie varžovų ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį turėjo vos 2 taškų deficitą (70:68). Paskutiniame kėlinyje svečiai kilo į šturmą, kurio neatlaikė jaunieji elektrėniškiai ir pralaimėjo paskutinį ketvirtį rezultatu 20:25, kas reiškė, jog rungtynes rezultatu 90:93 laimėjo svečiai „TPA-Elmenhorster“. SK „Centauras“ daugiausiai taškų pelnė Arnas Liudvinavičius – 25 taškai. Svečių komandoje rezultatyviausiai sužaidė Robertas Gurskas, pelnės 29 taškus.

Runtynių transliacija: [vaizdo įrašas]

Finalo dejavu. Šį kartą laimėjo KK „Žiežmariai“

Trečiadienį Rumšiškėse įvyko praėjusio sezono finalinės dvikovos pakartojimas, KK „Rumšiškės“ (4/1) priėmė svečius KK „Žiežmariai“ (3/2). Atsukant laikrodį atgal ir prisimenant praėjusį sezoną, laukė atkakli ir nervinga kova. Pirmajame kėlinyje į priekį pabėgo žiežmariečiai (18:22), tačiau jau sekančiame žaidimo vadžias į savo rankas perėmė aikštelės šeimininkai, kurie laimėjo ketvirtį rezultatu 20:12 ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 38:34. Po ilgosios pertraukos labiau susikaupę grįžo svečiai, kurie sunkaus darbo gynyboje dėka laimėjo kėlinį rezultatu 12:20 ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį susigrąžino 4 taškų pranašumą (50:54). Ketvirtajame kėlinyje vyko bekompromisė kova, o ketvirčio pabaigos švilpukas užfiksavo lygų rezultatą 66:66, kas reiškė, jog komandoms teks žaisti pratęsimą. Pratęsime komandos negailėjo savęs ir varžovų, o likus žaisti 2 minutes žiežmariečiai aikštelėje liko keturiese, nes kiti rungtynėms registruoti žaidėjai surinko po 5 asmenines pražangas, tačiau net ir žaisdami keturiese svečiai išlaikė pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 69:72. Rungtynės buvo sunkios ir nervingos ne tik žaidėjams ar žiūrovams, bet ir rungtynių arbitrams, prieš kuriuos galima žemai nulenkti galvą. Rumšiškiečių komandoje rezultatyviausiai pasirodė Arvydas Ivanauskas, pelnęs 22 taškus. Svečių komandoje prie pergalės daugiausiai taškų pridėjo, į Kaišiadorių krepšinį sugrįžęs, Mantas Jankūnas (20 taškų). Beje, tai buvo pirmoji Rumšiškių komandos nesėkmė šiame sezone.

Rungtynių transliacija: [vaizdo įrašas]

KK „Vytis“ ir toliau lieka be pergalių, šį kartą pralaimėta „Sporto centras“ komandai

Ketvirtadienis, ir dar vienerios EKKL rungtynės. Elektrėnuose vykusiose rungtynėse susitiko aikštelės šeimininkai „Sporto centras“ (3/2) ir svečiai iš Kaišiadorių KK „Vytis“ (0/5). Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pirmąsias 10 minučių laimėjo rezultatu 22:13. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė – rungtynių tempą diktavo aikštelės šeimininkai, kurie ketvirtį laimėdami rezultatu 20:15, į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 14 taškų skirtumu (42:28). Po ilgosios pertraukos prasidėjo taškų lenktynės, žaidimo tikslas buvo įmesti daugiau takų nei varžovai, o tai geriau sekėsi „Sporto centras“ komandai, kuri prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį susikrovė 22 taškų pranašumą (76:54). Paskutinis ketvirtis vyko panašiu principu kaip ir trečiasis, vienintelis skirtumas – ketvirtį laimėjusi komanda. Paskutines 10 minučių rezultatu 26:38 laimėjo KK „Vytis“, tačiau tai nebuvo pakankamas skirtumas jog laimėti rungtynes ir teko pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą rezultatu 103:93. „Sporto centras“ komandoje daugiausiai taškų pelnė Artūras Paškevičius – 34 taškai. Svečių komandoje rezultatyviausiai pasirodė Rytis Jakštas – 28 taškai. Verta paminėti, jog „Sporto centras“ į šias rungtynes delegavo vos 5 žaidėjus.

Netikėtai lengva „Megalinija“ komandos pergalė prieš KK „Statyba“

Paskutinėse savaitės rungtynėse pečius surėmė dvi Kaišiadorių komandos – KK „Statyba“ (3/2) ir „Megalinija“ (3/2). Vasarą komandos sudėtį sustiprinusi „Megalinija“ komanda pirmajame kėlinyje šovė į priekį ir per pirmąsias 10 minučių susikrovė 12 taškų pranašumą (10:22). Sunkiai taškus rinkę aikštelės šeimininkai, antrajame kėlinyje suderino savo taikiklius, tačiau to nepakako ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo statybiečiams atsiliekant 18 taškų skirtumu (27:45). Po ilgosios pertraukos, vos 6 žaidėjus rungtynėms registravusi „Megalinija“, nemažino apsukų ir toliau tolo nuo varžovų, o optimalaus ir veiksmingo penketo neradusi KK „Statyba“ turėjo pripažinti oponentų pranašumą rezultatu 59:81. Aikštelė šeimininkų gretose rezultatyviausiai pasirodė Rokas Klabis – 12 taškų, o „Megalinija“ komandą į priekį vedė, be keitimų žaidęs ir 22 tašku pelnęs, Edgaras Žukauskas.

Geriausi savaitės pasirodymai:

Naudingiausiai pasirodė Liudvikas Babaliauskas iš „Žemkausta-Alvameta“ komandos, surinkęs 51 naudingumo balą.

Rezultatyviausias rungtynes sužaidė „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komando atstovas Matas Cibulskis, pelnęs 37 taškus.

Daugiausiai kamuolių atkovojo Liudvikas Babaliauskas iš „Žemkausta-Alvameta“ komandos, sugriebęs net 29 atšokusius kamuolius.

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Modestas Vaiciukevičius iš KK „Statyba“, atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų.