Iki minimumo sumažėjo nelaiminčių EKKL komandų: Elektrėnų jaunimu paremtas „Centauras“ iškovojo pirmąją pergalę 813

Lapkričio 29 dieną trejomis rungtynėmis prasidėjo jau šeštasis EKKL turas. Pirmame dienos mače, kuris vyko Elektrėnuose susitiko aikštės šeimininkai ,,Centauras“ (1-5) su svečiais komanda ,,Rumšiškės“ (4-2). Rungtynės prasidėjo rezultatyviai ir įdomiai akiai. Pirmojoje rungtynių dalyje šiek tie geriau ir rezultatyviau žaidė svečiai, kurie po pirmosios rungtynių dalies turėjo trapią 6 taškų persvarą. Trečiajame kėlinyje, kuris buvo pats rezultatyviausias rungtynėse dominuoti aikštėje pradėjo veikiausiai daugiau jėgų išsaugoję elektrėniškiai, kurie dar šiame kėlinyje ne tik išlygino rezultatą,  o ir persvėrė savo naudai. Ketvirjame kėlinyje ,,Centauras“ persvara pasiekė ir 13 taškų atžymą  ir atrodė, kad ši komanda galutinai paėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau rumšiškėnai nesiruošė kapituliuoti ir pradėjo vytis varžovus. Likus iki rungtynių pabaigos 29 sekundėms  po komandos ,,Rumšiškės“ žaidėjo Arvydo Ivanausko tritaškio aikštės šeimininkai buvo priekyje jau tik dviejų taškų persvara. Visgi rungtynių pabaiga šiek tiek geriau ir ramiau sužaidė šeimininkai, kurie sugebėjo išsaugoti persvarą ir laimėti rungtynes rezultatu 90:86, taip iškovodami pirmąją savo pergalę sezone.

Nugalėtojų gretose  ir rungtynėse naudingiausias buvo Ugnius Baslyk (33 tšk., 6 rez.perd., 31 naud. b.), kuris būdamas tik 17 metų amžiaus tampa vis ryškesniu čempionato žaidėju. Pralaimėjusių komandoje rezultatyviausias buvo Domantas Burneika –  28 taškai.