Jaunieji kaišiadoriečiai gerokai pakuteno padus galiausiai pergalę iškovojusiai komandai ,,Rumšiškės" 786

Lapkričio 10-osios vakarą Rumšiškėse tęsėsi trečiasis EKKL turas. Čia susitiko aikštės šeimininkai komanda ,,Rumšiškės" (3-0) ir svečiai ,,Kaišiadorių ŠSC-Savex“ (1-2). Rungtynės prasidėjo ir vyko aukštu tempu ir rezultatyviai. Jau pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai bandė nutolti nuo varžovų, tačiau jaunieji kaišiadoriečiai ne tik, kad neleido varžovams pabėgti į priekį dviženkle persvara, bet ir daugiausia Mato Cibulskio ir Luko Žilinsko tandemo dėka įsiveržė į priekį ir  netgi iki trečio kėlinio vidurio įgijo dviženklę persvarą ir privertė rimtai sunerimti dėl rungtynių baigties gausiai susirinkusius aikštės šeimininkų sirgalius. Tačiau nuo to paties trečio kėlinio vidurio komanda ,,Rumšiškės" Luko Piliponio, puikią atkarpą sužaidusio ukrainiečio Artiom Sanin, varžovų nuovargio dėka pradėjo vytis varžovus ir po trijų kėlinių rezultatus jau buvo lygus, o ketvirtajame kėlinyje jaunieji kaišiadoriečiai naudoję praktiškai tik 5 žaidėjų rotaciją galutinai palūžo ir pripažino aikštės šeimininkų pranašumą rezultatu 85:74. Nugalėtojų rumšiškėnų gretose vėl nesustabdomas buvo Lukas Piliponis (41 tšk., 21 atk.kam., 56 naud.bal.). Tiek taškų ir naudingumo balų vėl yra šio sezono vieno žaidėjo pasiekti rekordai.