Komanda ,,Žiežmariai" be pralaimėjimų: įveikta komanda ,,Centauras"

Komanda ,,Žiežmariai" be pralaimėjimų: įveikta komanda ,,Centauras" 783

Lapkričio 8 dieną rungtynėmis Žiežmariuose prasidėjo jau trečiasis EKKL turas, čia susitiko aikštės šeimininkai komanda ,,Žiežmariai" (3-0) prieš svečius iš Elektrėnų ,,Centauras“ (0-3). Rungtynes kaip ir praėjusiame ture geriau pradėjo elektrėniškiai, tik šįkart skirtumas tas, kad vedami Ugniaus Baslyk ir Kristupo Kazlausko tandemo ,,Centauras“ krepšininkai prieš savo varžovus  pirmavo ne du kėlinius, o tris. Tik ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkams pavyko perlaužti rungtynes ir jas laimėti trapia 5 taškų persvara. Galutinis rungtynių rezultatas 83:78 komandos ,,Žiežmariai“ naudai. Nugalėtojų gretose rezultatyviausi po 19 taškų pelnę Lukas Jurkevičius ir Justinas Kursevičius. Jiems puikiai talkino Tomas Vainoris (15 tšk., 13 atk. kam.). Pralaimėjusių gretose rezultatyviausi jau ne pirmąkart šį sezoną buvo Ugnius Baslyk ir Kristupas Kazlauskas atitinkamai pelnę 27 ir 25 taškus. Šiose rungtynėse krito dar vienas lygos rekordas. Komanda ,,Centauras“ nebūdama pati aukščiausia komanda lygoje sugebėjo blokuoti 6 metimus, taip pagerindami šios kategorijos rekordą.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuot. aut. Osvaldas Žukauskas)