Jaunystės ir patirties dvikovoje pranašesni buvo daugiau žaidybinės, bei gyvenimiškos patirties sukaupę "TPA" vyrukai. 634

Lapkričio 3 dieną trečiose įvyko ir dar vienos III turo  rungtynėse Kaišiadoryse  susitiko aikštės šeimininkai jaunieji ,,KAIŠIADORIŲ RAJ. ŠSPC"(0-2) bei patyrę  svečiai komanda ,,TPA " (1-2). Kaip ir pirmose rungtynėse taip ir šitose jaunieji kaišiadoriečiai varžovams kovą davė tik pirmajame kėlinuke laimėję jį vienu taškeliu. Nuo antro kėlinio pradžios iniciatyvą į savo rankas daugiausia remdamiesi   dar vienos Kaišiadorių krepšinio legendos Arūno Kavaliausko bei į komandos gretas sugrįžusio Egidijaus Plentos pastangomis perėmė  svečiai  ir laimėję visus tris likusius kėlinukus iškovojo pergalę 15 taškų persvara. Nugalėtojų gretose spindėjo jaunystę prisiminęs jau minėtas Arūnas Kavaliauskas ( 15 tšk.; 9 atk. kam., 10 rez.perd.).  Šiam žaidėjui trūko tik 1 atkovoto kamuolio iki pirmojo šių metų čempionate trigubo dublio. Pralaimėjusiems vėl daugiausiai taškų -20 pelnė jaunasis Matas Cibulskis. Jam puikiai talkino  su tėvu Arūnu ganėtinai sėkmingai po krepšiais stumdęsis Šarūnas Kavaliauskas (8 tšk., 14 atk. kam.)