"KAIŠIADORYS ŠSPC-SAVEX" klasiokų ir bendramokslių palaikymas nepadėjo rimčiau pasipriešinti komandai ,,Palomenė-Žemkausta" 398

Dar vienos penkto turo rungtynės, kuriose susitiko aikštės šeimininkai "KAIŠIADORYS ŠSPC-SAVEX"(0-4) bei svečiai ,,Palomenė-Žemkausta"(2-3) įvyko Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje. Šiose rungtynėse, priešingai nei ansktesnėse šeimininkų rungtynėse, intriga išnyko jau pirmajame kėlinyje. Jaunieji kaišiadoriečiai išėjo į aikštę šiek tiek pasimetę ir nepasiruošę kibti į atlapus gausiai susirinkusiems svečiams, kurie nuo pat pirmo kėlinio pradžios, kaip sakoma, ėmė ,,jauti už ragų" ir duodami pažaisti visiems savo žaidėjams išlaikė koncentraciją iki pat rungtynių pabaigos bei šventę pergalę rezultatu 97:57. Pažymėtina, kad nugalėtojų gretose debiutavo vienas vyriausių lygos žaidėjų ir komandos dvasinis lyderis Antanas Plauska, kuris tik įėjęs į aikštę švystelėjo taiklų dvitaškį iš vidutinio nuotolio, tuo sukeldamas audringas susirinkusių žiūrovų emocijas.

,,Palomenė-Žemkausta" gretose išsiskyrė: Audrius Jakštonis 22 taškai ( 15 atk. kam 37 naud.bal.), Mantas Maslenikovas 13 taškų ir Audrius Ščerba 11 taškų ( 9 atk. kam., 18 naud.bal.).

"KAIŠIADORYS ŠSPC-SAVEX" gretose išsiskyrė: Tadas Milkevičius 12 taškų (6 atk.kam, 14 naud.bal.) ir Laurynas Stralys su 9 taškais.