Atkrintamųjų kovų starte daugiau nei užtikrinta ,,IDIP-Žemkausta" pergalė

Atkrintamųjų kovų starte daugiau nei užtikrinta ,,IDIP-Žemkausta" pergalė 903

Vasario  20 dieną Kaišiadoryse startavo EKKL atkrintamosios. Pirmajame ketvirtfinalio mače susitiko aikštės šeimininkai „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ prieš svečius  ,,IDIP-Žemkausta". Šias rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taiklias metimais. Sužaidus  kiek daugiau nei tris pirmojo kėlinio minutes ir esant rezultatui 11:10  aikštės šeimininkų naudai,  sekančių keturių rungtynių minučių atkarpą svečiai laimėjo net 15:0,   kurie neilgai trukus įgijo dviženklę persvarą ir labai puikiai mesdami dvitaškius ją vis didino  prieš  bejėgiškai  žaidusius šeimininkus. Ketvirtąjį kėlinuką ,,IDIP-Žemkausta" laimėjo net 42:10. Tai leido šiai komandai laimėti rungtynes triuškinančių rezultatu 129:70 ir įsiveržti 1:0 ketvirftfinalio serijoje iki dviejų pergalių. 42 taškų per kėlinį šį sezoną nėra įmetusi dar nei viena komanda. Nugalėtojų komandai pritrūko vos vieno taško iki visų laikų rezultatyviausio vienos komandos pasirodymo, kurį šiame sezone pasiekė komanda ,,Alternetas". ,,IDIP-Žemkausta" gretose naudingiausias buvo solidų dvigubą dublį surinkęs Lukas Martinkus  (25 tšk., 15 rez. perd., 38 naud.b.). 15 rezultatyvių perdavimų yra vieno žaidėjo šioje grafoje pasiektas rekordas šiame sezone.  Iki visų laikų rekordo, kuris pasiektas 2017 metais pritrūko vos dviejų rezultatyvių perdavimų.  Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Arnas Gauba - 35 taškai. Pralaimėjusių komandoje 19 taškų surinko Matas Cibulskis. Po 12 taškų pridėjo Mantas Bičkauskas ir Lukas Žilinskas.