KK „Roda“ užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame sezone, bei pagerintas lygos naudingumo rekordas

KK „Roda“ užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame sezone, bei pagerintas lygos naudingumo rekordas 582

Dešimtoji savaitė – paskutinė rungtynių savaitė prieš Didžiąsias metų šventes, per kurią sužaisti dar 7 susitikimai. Favoritai pateisino savo statusą, o likęs paskutinis turas bus tikrai įdomus, nes dar ne viskas aišku turnyrinėje lentelėje. Bet kol kas, apie priešpaskutinę savaitę.

Įspūdingas Audriaus Jakštonio trigubas dublis ir „Žemkausta-Alvameta“ pergalė

Dešimtąją savaitę pirmieji į aikštelę žengė SK „Centauras“ (1/9), kurie priėmė svečius „Žemkausta-Alvameta“ (5/5). Svečiai į šias rungtynes atvyko vos šešiese, tai   neišvargins jaunieji elektrėniškiai vyresnių varžovų? Rungtynes komandos pradėjo apylygiai, o jaunimas nepaisydamas autoritetų kabinosi į atlapus varžovams. Pirmąjį ketvirtį rezultatu 18:23 laimėjo svečiai. Antrajame ketvirtyje „Žemkausta-Alvameta“ uraganiniu puolimu tiesiog nubloškė savo varžovus už aikštelės ribų ir beveik vieni rinko taškus. Ketvirtis baigėsi rezultatu 7:34, kas reiškė, kad po dviejų kėlinių svečiai pirmavo rezultatu 25:57. Po ilgosios pertraukos „Žemkausta-Alvameta“ ir toliau mažino apsukų, kas leido antrąją rungtynių pusę laimėti rezultatu 25:52, o rungtynės baigėsi rezultatu 50:109. SK „Centauras“ gretose daugiausiai taškų pelnė Kipras Arcabas – 17 taškų. Svečių komandoje 27 taškus pelnė Paulius Kazlauskas.

Iš klampios pelkės nugalėtojais išlipo KK „Žiežmariai“

Dar viena antradienio dvikova vyko Žiežmariuose, kur aikštelės šeimininkai KK „Žiežmariai“ (7/3) priėmė svečius iš Kaišiadorių „Megalinija“ (6/4). Rungtynės vyko atkakliai ir gana klampiai – pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 13:16, svečių komandos naudai. Antrajame ketvirtyje žaidimo gijas į savo rankas perėmė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko laimėti ketvirtį 16:11 ir persverti rungtynių rezultatą į savo pusę – 29:27. Po ilgosios pertraukos komandų žaidimas išsilygino, trečiasis kėlinys baigėsi taikiu rezultatu 15:15. Laukė lemiamas, nervingų rungtynių, ketvirtasis kėlinys. Jame sėkmingiau pasirodė, ramiau sužaidę aikštelės šeimininkai, kurie laimėjo paskutinį kėlinį rezultatu 19:11 ir šventė pergalę 63:53. KK „Žiežmariai“ gretose daugiausiai taškų pelnė Evaldas Kocys – 16 taškų. Svečių komandoje 20 taškų pelnė Lukas Aleksiūnas, kurio pastangų pergalei nepakako.

KK „Statyba“ penkiese susitvarkė su SK „Centauras“ pasipriešinimu

Ketvirtadienį, dar vienerias rungtynes šią savaitę sužaidė SK „Centauras“ (1/9), kurie savo aikštelėje priėmė svečius iš Kaišiadorių KK „Statyba“ (6/3). Svečiai į rungtynes atvyko vos penkiese. Rungtynes komandos pradėjo be rimtesnės žvalgybos, pirmasis ketvirtis baigėsi 17:21, svečių naudai. Antrajame kėlinyje SK „Centauras“, kaip ir antradienio rungtynėse, užstrigo, pelnė vos 6 taškus ir paleido varžovus į priekį 17 taškų skirtumu (23:40). Antrojoje rungtynių dalyje žaidimas visiškai išsilygino, kas buvo palanku svečių komandai. Antroji rungtynių dalis baigėsi rezultatu 47:49, o rungtynės – 70:89, pergalę šventė KK „Statyba“. Aikštelės šeimininkų gretose 22 taškus pelnė Rapolas Bielskis. Svečių gretose, įspūdingą pasirodymą surengė Rokas Ašmena, pelnęs 38 taškus, atkovojęs 10 atšokusių kamuolių bei išprovokavęs 11 varžovų pražangų.

„TPA-Elmenhorster“ tritaškiais užmėtė „Sporto centras“ komandą

Antroji ketvirtadienio dvikova vyko Kaišiadoryse. Čia susitiko aikštelės šeimininkai „TPA-Elmenhorster“ (5/5) ir svečiai iš Elektrėnų „Sporto centras“ (4/6) komanda. Vos šešiese į rungtynes atvykusių svečių laukė sunki kova prieš praėjusių metų bronzos medalininkus, kurie į šias rungtynes delegavo dešimt žaidėjų. Rungtynes labiau susikaupę pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per pirmąsias 10 minučių susikrovė net 15 taškų pranašumą (29:14). Antrajame ketvirtyje žaidimas apsivertė ir savo puolimo potencialą pademonstravo svečiai. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:20, „Sporto centras“ komandos naudai. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo simetriškas - 43:34. Antrąją dalį, kaip ir pirmąją, geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie ketvirtį laimėjo 24:17 ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį susikrovė 16 taškų pranašumą (67:51). Lemiamame ketvirtyje panašu, jog svečiai nuleido rankas, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai laimėjo dar vieną ketvirtį ir šventė pergalę rezultatu 93:61. „TPA-Elmenhorster“ ekipoje 21 tašką pelnė Robertas Gurskas.  Svečių komandoje daugiausiai taškų pelnė Audrius Bukauskas – 22 taškai.

Nervų karą tarp KK „Roda“ ir KK „Rumšiškės“ laimėjo aikštelės šeimininkai

Sekmadienis – paskutinė turo diena. Šį kartą net trejos rungtynės. Pirmosiose susitiko čempionato lyderiai KK „Roda“ (9/1) ir praėjusių metų čempionai KK „Rumšiškės“ (7/3). Šiose rungtynėse šiek tiek ilgesnį suolelį turėjo svečiai, tačiau KK „Roda“ turėjo namų sienas. Pirmajame kėlinyje šviežesni buvo aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko susikrauti 6 taškų pranašumą (21:15). Antrajame kėlinyje žaidimo vadžias į savo pusę timptelėjo svečiai, kurie laimėjo ketvirtį 19:22 ir sušvelnino atsilikimą iki 3 taškų (40:37). Po kiek užsitęsusios ilgosios pertraukos grįžusios komandos kibo viena kitai į atlapus. Plačiai apskrityje žinomo ir gerbiamo trenerio Gintauto Kandratavičiaus vadovauja KK „Roda“ prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį susikrovė dviženklį – 16 taškų, pranašumą (65:49). Ir nors galėjo atrodyti, jog šiose rungtynėse viskas aišku, nevertėtų pamiršti, jog rumšiškiečiai visą šį sezoną yra vadinami lygos čempionais, tad šį statusą jie pateisino – likus žaisti 2 minutes rezultatas tapo lygus 73:73. Ir nors rungtynėse buvo daug emocijų iki paskutinio teisėjų švilpuko – nugalėtojai neteisiami. 81:75 – rungtynes laimėjo KK „Roda“. Aikštelės šeimininkų gretose 20 taškų pelnė Justinas Kursevičius. KK „Rumšiškės“ gretose Mantas Gudeliauskas pelnė 24 taškus.

Galingai pirmąją rungtynių dalį sužaidę KK „Statyba“ vyrukai šventė sunkią pergalę

Antrojoje sekmadienio dvikovoje susitiko dvi Kaišiadorių komandos, nominalūs aikštelės šeimininkai KK „Statyba“ (7/3) ir svečių teisėmis žaidę „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (2/8). Komandos į šias rungtynes delegavo ne itin gausias pajėgas – atitinkamai po 6 ir 7 žaidėjus. Aiškūs dvikovos favoritai – KK „Statyba“, pirmojoje rungtynių dalyje pademonstravo pavydėtiną puolimą ir per pirmuosius du ketvirčius susikrovė solidų pranašumą – 65:36. Didelis pranašumas turi ir neigiamą pusę – šiuo atveju taip ir įvyko. Atleidę žaidimo vadžias aikštelės šeimininkai pralaimėjo trečiąjį ketvirtį rezultatu 16:33 ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas tapo 81:69. Trečiajame kėlinyje savo žaidimą atradę jaunieji „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ žaidėjai neketino sustoti ir ketvirtajame – tačiau pritrūko laiko. Paskutinis ketvirtis baigėsi rezultatu 9:16, bet to nepakako persverti rungtynių rezultatą. Galutinis rungtynių rezultatas – 90:85, KK „Statyba“ naudai. Nugalėtojų gretose Deividas Leonavičius pelnė 30 taškų. „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ komandoje Tadas Milkevičius pelnė 25 taškus.

KK "Vytis" -  metų nebaigė pergale,  pralaimėta ir prieš KK "Žiedas"

Paskutinėje savaitės dvikovoje susitiko aikštelės šeimininkai, pergalės džiaugsmo šiame sezone dar nepajutę KK „Vytis“ (0/10) vyrukai ir labiausiai į rytus nutolusi čempionato komanda – Vievio KK „Žiedas“ (7/3). Komandos į šias rungtynes delegavo nominaliai vienodą skaičių žaidėjų – po 6. Be kelių pagrindinių žaidėjų rungtyniavę aikštelės šeimininkai jau per pirmąsias 10 minučių pateko į nepatogią padėtį – ketvirtis pralaimėtas rezultatu 9:31. Ir nors antrajame žaidimas šiek tiek išsilygino, skirtumas padidėjo iki 26 taškų (23:49). Antrojoje rungtynių dalyje svečiai tik didino pranašumą, ko pasekoje, galutinis rungtynių rezultatas tapo nepadorus – 48:100. Aikštelės šeimininkų gretose 24 taškus pelnė Ignas Špakauskas. KK „Žiedas“ daugiausiai prie komandos pergalės prisidėjo jaunasis Lukas Jančiauskas, kuris ne tik pelnė 36 taškus bei atkovojo 29 atšokusius kamuolius, bet ir pagerino visų laikų EKKL naudingumo rekordą – 64 naudingumo balai.

Geriausi savaitės pasirodymai:

Naudingiausiai pasirodė Lukas Jančiauskas iš KK „Žiedas“, surinkęs net 64 naudingumo balus. Taip pat norėtųsi paminėti ir Audrių Jakštonį iš „Žemkausta-Alvameta“ komandos su 51 naudingumo balu.

Rezultatyviausias rungtynes sužaidė Rokas Ašmena (KK „Statyba“), pelnęs 38 taškus.

Daugiausiai kamuolių atkovojo jau minėti Lukas Jančiauskas (KK ,,Žiedas") ir Audrius Jakštonis („Žemkausta-Alvameta“), sugriebę po 29 atšokusius kamuolius.

Geriausiai komandos draugams kamuolius skirstė Audrius Jakštonis („Žemkausta-Alvameta“) ir Justas Tilvikas (KK „Statyba“), atlikę po 10 rezultatyvių perdavimų.


‹ atgal
svetainiu kurimas EKKL © 2020

uždaryti