KK ,,Vytis" pateikė didžiausią metų sensaciją ir žengė į Mažosios taurės finalą

KK ,,Vytis" pateikė didžiausią metų sensaciją ir žengė į Mažosios taurės finalą 331

Balandžio 17 dieną įvyko du Mažosios EKKL taurės pusfinaliai. Pirmajame Elektrėnų profesinio rengimo centre susitiko vietos ,,PGT" prieš Kaišiadorių rajono atstovus ,,Vytis". Nieks netikėjo arba mažai kas tikėjo, kad šioje poroje bus intriga, tačiau tiesioginę transliaciją internete stebėję ir į salę susirinkę žmonės išvydo visai kitokį vaizdą. Pirmajame kėlinyje kova vyko taškas ir nei vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo ir kova antrajame kėlinyje prasidėjo praktiškai nuo nulio. Visų nuostabai antrąjį kėlinį geriau pradėjo kaip visada negausiai į mačą susirinkę KK ,,Vytis", kurie vedami į priekį  fantastiškai puolime žaidusio Dominyko Šalvaičio įsiveržė į priekį ir savo persvarą laikė iki pat trečio kėlinio galo, kurį visgi geriau sužaidė ,,gaisrininkai" ir po trečio kėlinio turėjo trapią 1 taško persvarą. Ketvirto kėlinio pradžioje kaišiadorių jaunuoliai nesupanikavo ir nenorėjo paleisti galimybės laimėti. Ignas Petkevičius puikiai kilo nuo suolelio šaltakraujiškai įmetė du tritaškius, kiti žaidėjai taip pat pataikė, kai tuo tarpu elektrėniškiai prametė daug gerų metimų. Visa tai lėmė, kad įmetę net 37 taškus ketvirtajame kėlinyje ,,Vytis" sensacingai laimėjo rungtynes rezultatu 93:86 ir iškovodami tik pirmąją pergale sezone pateko į Mažosios taurės finalą. Nugalėtojų gretose Dominykas Šalvaitis įmetė 41 tašką. Gaila, kad jam nepavyko uždėti uogos ant torto ir pagerinti vieno žaidėjo rezultatyvumo sezone rekordo. Pralaimėtojų gretose net 35 taškus įmetė jauniausias komandos atstovas Vaidas Jukavičius. Jis dar pridėjo ir 15 atkovotų kamuolių.

KK ,,Vytis" žaidėjo Aivio Radlinsko kometaras: Prie varžybas sakėmė, kad negali būti jokio negatyvo, kad neturime jokių šansų , mus sutriuškins ir panašiai. Tai įstrigo mūsų visų galvose  ir lemė, kad žaidemė kaip galime ir mokame ko rezultate sensacingai laimėjome. Finale irgi stengsimės žaisti kaip įmanoma geriau.

,,PGT" atstovas Andrius Valatkevičius: Šią dieną varžovai buvo tiesiog stipresni, juos lydėjo sėkmė. Mes kaip ir kasmet atėjus lemiamom kovom išsibarstom, ko pasekoje pralošiame svarbiausias sezono rungtynes. Žinoma labai apmaudu, kad pralošėme, net ir pralaimėtojų taurę.
Pats sezonas prasidėjo gana sunkiai, praradome keletą pagrindinių komandos vedlių, todėl pasikeitė nemaža komandos dalis, taigi reikėjo netrumpo laiko susižaisti. Vėliau viskas stojo į savo vietas, kol kaip ir minėjau pabaigoje viskas subyrėjo.  Kitų metų planai dar nėra mums žinomi, todėl negaliu atsakyti ar žaisimę kitų metų čempionate. Tai nuspręsime sezono uždaryme. Po tokios sezono pabaigos kolkas užklumpa tik niūrios mintys, bet kaip sakoma, po nakties visada ateina rytas.
Pasinaudodamas proga, noriu padėkoti vyrams už jų atsidavimą, už sugaištą laiką, už atiduotą sveikatą, pralietą prakaitą. Nežinau ar ši komanda turi ateitį, bet visiems kas prisidėjo prie Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos krepšinio komandos egzistavimo, tariu didelį AČIŪ!
Taip pat dėkojame lygos įkurėjams ir organizatoriams, linkime nenuleisti rankų ir toliau siekti užsibrėžto tikslo.
P.S. Sekretoriatas neįrašyt dviejų taškų čia dar niekis, visiems pasitaiko, bet neįrašyt blokuoto metimo, čia jau gyvenimo klaida  O šiaip šaunuoliai sėkmės tobulėjant ir ačiū, kad atlaikot mūsų priekaištus.