KK "Žiežmariai" tapo ketvirta lygos komandas su keturiom pergalėm iš tiek pat galimų 168

Kitame antradienio mače Žiežmariuose susitiko šio miestelio komanda KK ,,Žiežmariai“ (3-0) bei svečiai iš Elektrėnų ,,Bauwerk-Boen-2“ (0-3). Pirmame kėlinyje vyko lygi kova, o rungtynių baigtį veikiausiai nulėmė 2 kėlinys, kurį žiežmariečiai laimėjo 17 taškų persvarą, o galutinis rezultatas švieslentėje buvo 83:69 šeimininkų naudai. KK ,,Žiežmariai“ ir toliau lieka taip vadinamame nepralaimėjusių komandų klube.

Laimėtojų gretose po 14 taškų pelnė Tomas Ramaneckas bei jauniausias komandos žaidėjas Rokas Tamulevičius. Šis žaidėjas veikiausiai ir toliau įneš daug teigiamos ir jaunatviškos energijos, vienai iš vyriausių lygos komandų. Pralaimėtojų gretose išskyrė Artūras Paškevičius įmetęs 20 taškų.