KK„Roda“ šluoja visus nuo savo kelio

KK„Roda“ šluoja visus nuo savo kelio 407

Galingai pirmąją rungtynių pusę sužaidusi KK„Roda“ (5-0) Elektėnų Kaišiadorių krepšinio lygoje (EKKL) įsirašė dar vieną pergalę. Gintauto Kandratavičiaus auklėtiniai išvykoje 87:74 (29:16, 23:18, 22:18, 13:22) susitvarkė su pirmąjį pralaimėjimą patyrusiais KK „Statyba“ (4-1) krepšininkais.

KK „Statyba“ į mačą surinko tik 5 krepšininkus. Rungtynės prasidėjo apylygiai, pirmojo kėlinio viduryje R. Kirkickui pataikius vieną baudos metimą rezultatas tapo lygus (12:12), tačiau "Roda" įspūdingai sužaidė kėlinio pabaigą ir užbaigė jį turėdami jau dviženklę persvarą (29:16).

Antrą ir trečią kėlinį taip pat laimėjo „Roda“ krepšininkai ir prieš paskutinį kėlinį rezultatas tapo 74:52. Ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumas, nors kėlinį ir laimėjo KK „Statyba“ 22:13, rimčiau pasipriešinti nepavyko. Galutiniu rezultatu 87:74 laimėjo KK„Roda“ ir taip iškovo 5-tą pergalę iš eilės.

KK „Roda“ gretose išsiskyrė: Marius Kaminskas 20 taškų (10/18 dvitaškių, 19 atkovotų kamuolių, 26 naudingumo balai), Lukas Aleksiūnas 18 taškų ir Justinas Kursevičius 14 taškų abudu susirinko po 24 naudingumo balus.

KK „Statyba“ gretose išsiskyrė: Arvydas Ivanauskas 28 taškai (19 atkovotų kamuolių, 40 naudingumo balų), Rimantas Kirkickas 20 taškų (6/10 dvitaškių, 11 naudingumo balų)

Rungtynių akimirkos (Nuot. aut. Antanas Radlinskas)