Komandą „Rumšiškės“ sutriuškinusi „IDIP-Žemkausta“ - pirmoji EKKL finalo dalyvė

Komandą „Rumšiškės“ sutriuškinusi „IDIP-Žemkausta“ - pirmoji EKKL finalo dalyvė 949

Kovo 30-osios vakarą Žiežmariuose įvyko pirmosios EKKL pusfinalio rungtynės. Čia susitiko reguliariojo sezono nugalėtojai „IDIP-Žemkausta“ prieš komandą „Rumšiškės“. Rungtynes „šaltu dušu“ varžovams pradėjo reguliaraus sezono nugalėtojai, kurie pirmųjų penkių minučių atkarpą pradėjo rezultatu 17:2. Nuo šio momento atsigavo ir rumšiškėnų puolimas, tačiau nepaisant to po pirmojo kėlinuko „IDIP-Žemkausta“ įgijo gan solidžią 14 taškų persvarą. Antrajame ir kituose kėlininiuose pastarąjai komandai iš žaidimo atakuojant didesniu nei penkiasdešimt procentų taiklumu bei rumšiškiečiams žaidžiant statiškai ir darant daug klaidų (viso 26 per rungtynes) šios komandos deficitas tik augo, kol galiausiai „IDIP-Žemkausta“ iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 122:88. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo net 7 tritaškius varžovams įmetęs Paulius Vilkas (29 tšk., 7/9 trit. met., 5 rez. perd., 34 naud. b.). 29 taškus pridėjo kaišiadorietis Lukas Aleksiūnas. Pralaimėtojų komandoje naudingiausias buvo solidų dvigubą dublį surinkęs Lukas Piliponis (30 tšk., 10 atk. kam., 22 naud. b.). Puikiai pasirodė ir komandos senbuvis Mantas Gudeliauskas - 17 taškų.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuot. aut. Osvaldas Žukauskas).