Komanda ,,Žiežmariai" - trečioji EKKL pusfinalio dalyvė

Komanda ,,Žiežmariai" - trečioji EKKL pusfinalio dalyvė 890

Vasario 8 dieną Žiežmariuose vyko trečiasis EKKL taurės turnyro ketvirtfinalis. Čia susitiko aikštės šeimininkai ,,Žiežmariai" prieš svečių komanda ,,Centauras". Nuo pat pradžių geriau puldami ir gindamiesi pabėgo aikštės šeimininkai, kurie jau po pirmojo kėlinuko įgijo 11 taškų persvarą.  Galėjo atrodyti, kad ši komanda lengvai laimės rungtynes, tačiau svečių komandos jaunimas ir šios komandos veteranas Marius Radvilas su tuo susitiki nenorėjo ir antrajame kėlinyje svečių puolimas daugiausia startinio penketo  žaidėjų dėka atsigavo ir ši komanda per antrą rungtyniu pusė žymiai geriau pataikydama bandė vytis varžovus, bet to padaryti neužteko jėgų ir laiko, tad teko pripažinti lygos senbuvių ir medalininkų pranašumą galutiniu magišku atvirkščių skaičių  rezultatu 89:98.  Komanda ,,Žiežmariai" tampa trečiąja EKKL taurės  pusfinalio dalyve, kur jos laukia kova su su Vievio ,,Žiedo" ir ,,Alterneto" rungtynių poros nugalėtoju.  Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo komandos senbuvis Arvydas Pūras  (19 tšk., 8 atk. kam., 5 rez. perd.,  30 naud.b.). Naudingai sužaidė ir penketų magiją pasitelkęs Justinas Kursevičius (22 tšk., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 5/5 baudų., 25 naud. b.).  Pralaimėtojų  gretose naudingiausias  puikią formą ir toliau demonstruojantis Kristupas Kazlauskas (34 tšk.,  8 rez. perd., 8 išprovokuotos pražangos., 38 naud. b). Marius Radvilas pridėjo 19 taškų.