Kovoje dėl pirmosios B pogrupio vietos komandos ,,Alternetas" pergalė

Kovoje dėl pirmosios B pogrupio vietos komandos ,,Alternetas" pergalė 885

Vasario 5 dieną Elektrėnuose vyko priešpaskutinės antrojo etapo rungtynės. B grupėje susitiko šeimininkų komanda „Alternetas“ (4-0) prieš svečius, kaišiadoriečius „Fotokos“ (2-2). Šios rungtynės prasidėjo ir  du kėlinius vyko gan lygiai. Tai lėmė, kad ,,Alternetas" komandoje daugumoje žaidėjų nesisekė rinkti taškų apart komandos lyderio Karolio Jovaišos. Po ilgosios pertraukos toliau vyko lygi ir atkakli kova, tačiau nuo trečio kėlinio pabaigos žymiai geriau pulti pradėjo aikštės šeimininkai, kurie ir visą ketvirtąjį kėlinį tik didino savo persvarą ir laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu  101:80, taip užsitikrindami pirmąją vietą B grupėje. ,,Alternetas" komandos ketvirtfinalio etape lauks dvikova su A grupės trečia komanda iš Vievio ,,Žiedas". Savo ruožtu ,,Fotokos" lieka antri ir lygos  ketvirtfinalyje susitiks su antra A grupės komanda ,,Žiežmariai". Ketvirtfinaliai iki dviejų pergalių startuos iškart pasibaigus EKKL taurei. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo Karolis Jovaiša  (29 tšk., 9 atk. kam., 13/17 dvitaškių, 30 naud. b.).  Pralaimėtojų  gretose naudingiausi buvo  vėl buvo du tie patys žaidėjai. Tai dvigubą dublį surinkęs  Tomas Šalna  (24 tšk.,  10 atk. kam.,  8 išprovokuotos pražangos, 25 naud. b.) ir Aivis Radlinskas (22 tšk., 6 atk. kam., 5 perimti kamuoliai, 25 naud. b).