Lygos debiutantai Kruonio ,,Žaibas" - EKKL taurės čempionai

Lygos debiutantai Kruonio ,,Žaibas" - EKKL taurės čempionai 710

EKKL krepšinio diena finišavo EKKL taurės rungtynėmis, kur susitiko ,,Žaibo" ir ,,Žemkaustos" komandos. Šios rungtynės kaip ir priklauso finalui vyko atkakliai nei vienai komandai neįgyjant dviženklės persvaros ir turėjo patikti gan gausiai susirinkusiems žiūrovams. Rungtynes geriau pradėjo komanda ,,Žemkausta", kuri  po pirmojo kėlinuko pirmavo trapia 5 taškų persvara. Nuo antro kėlinio kaip ir dažnai nutinka šiai komandai aikštėje pradėjo dominuoti ,,Žaibo" kolektyvas, kurie sužaisdami ramiau ir užtikrinčiau laimėjo visus tris likusius kėlinukus ir rungtynes rezultatu 73:63 nepaisant to,  kad padarė net 23 klaidas ir neturėjo keletos svarbių savo komandos žaidėjų, kurie pirmauja dalyje EKKL  statistikos kategorijų. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė beveik be klaidų krepšį atakavęs  Vadim Volodko (16 tšk., 10 atk.kam.,  23 naud. b.). Jam gerai talkino žaidžiantis komandos treneris Karolis Jovaiša (11 tšk., 14 atk. kam., 6 rez.perd., 6 perimti kamuoliai).  Pralaimėjusių   gretose naudingiausias ir rezultatyviausias buvo Lukas Martinkus (22 tšk., 7 atk. kam., 7 rez.perd.). Jam gerai talkino 18 taškų įmetęs Paulius Vilkas.