Naujomis aprangomis pasipuošę ,,KAIŠIADORYS ŠSPC-SAVEX" krito prieš ,,PGT"

Naujomis aprangomis pasipuošę ,,KAIŠIADORYS ŠSPC-SAVEX" krito prieš ,,PGT" 392

Ketvirtadienio vakarą įvyko Kaišiadoryse   dar vienierios EKKL rungtynės. Čia susitiko aikštės šeimininkai "KAIŠIADORYS ŠSPC-SAVEX"(0-2) bei svečiai iš Elektrėnų ,,PGT"(1-2). Šios komandos turnyrinėje lentelėje prieš mačą žengė greta, tad jaunieji kaišiadoriečiai pirmus du kėlinius kaip lygūs su lygiais kovojo su turnyrinės lentelės kaimynais, kurie po tritaškio paskutinėmis kėlinio sekundėmis turėjo trapią trijų taškų persavarą. Po ilgosios petraukos jaunujų kaišiadoriečių žaidimas sugriuvo  ir ,,PGT" ėmė tolti nuo varžovų ir iškovjo sau svarbią pergalę rezultatu 83:59,  taip atitrūkdamas per saugesnį atstumą nuo visų turnyro autsaiderių.  Nugalėtojų gretose išsiskyrė: Lukas Mikalauskas 19 taškų ( 8/13 dvitaškių, 17 naudingumo balų), Vaidas Jukavičius 16 taškų(8 reb, 16 naudingumo balų).  Pralaimėjusių gretose išsiskyrė: Tadas Milekvičius 15 taškų (13 atk. kam., 27 naud.bal).