„Nevietiniai“ gan smarkiai trinktelėjo durimis: įveikė „Kaišiadorių ŠSC-Savex“

„Nevietiniai“ gan smarkiai trinktelėjo durimis: įveikė „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ 886

Vėlų vasario 5-osios vakarą Elektrėnuose vyko paskutinės antrojo etapo rungtynės, B grupėje susitiko šeimininkų komanda „Nevietiniai“ (2-2) prieš svečius „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ (1-3). Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos komandoms greitai renkant taškus ir pamirštant, kad dar reikia ir gintis. Šiose taškų lenktynėse pirmojoje rungtynių pusėje geriau sekėsi Luko Žilinsko į priekį tempiamiems svečiams, kurie po pirmosios rungtynių dalies įgijo pergalės negarantuojančią devynių taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos aikštėje įsivyravo visiškai priešingas vaizdas ir aikštėjė dominuoti pradėjo šeimininkai, kurie turėjo daugiau žaidėjų galinčių rinkti taškus ir žymiai geriau kovojančius dėl kamuolių po krepšiu. „Nevietiniai“ dar trečiajame kėlinyje ne tik pavijo varžovus, bet ir įsiveržė į priekį. Ketvirtame kėlinyje šeimininkų persvara tik augo, kol šiai komandai pasiekus šimto taškų atžymą suskambėjo rungynių pabaigą skelbianti sirena, kuri užfiksavo komandos „Nevietiniai“ pergalę rezultatu 101:82. Po šių rungtynių tampa aišku, kad  laimėtojai nepaisant pergalės lieka  už lygos atkrintamųjų borto.  „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ sezonas dar nesibaigia, nes lieka bent vienos EKKL taurės rungtynės ir pagrindinio čempionato ketvirtfinalis iki dviejų pergalių su komanda ,,IDIP-Žemkausta" ir bendra su JKML (Jonavos krepšinio mėgėjų lyga) ,,Vienybės" taurė. Nugalėtojų komandoje naudingiausias buvo, dar vieną solidų dvigubą dublį surinkęs, Eitautas Visockas (25 tšk., 17 atk. kam., 46 naud. b.). Naudingai sužaidė ir Lukas Adomavičius (26 tšk., 17 atk. kam., 37 naud. b.) bei trigubo dubliu ritmu žaidęs Irmantas Šimonis (23 tšk., 9 atk. kam., 11 rez. perd.). Šiam žaidėjui iki trigubo dublio pritrūko vos vieno atkovoto kamuolio. Pralaimėtojų  komandoje  naudingiausias buvo fenomenalų pasirodymą surengęs, trigubo dublio ritmu žaidęs Lukas Žilinskas (48 tšk., 9 atk. kam., 8 rez. perd., 11 išprov. praž., 49 naud. b.). Retas ir galbūt net pirmasis per visą lygos istoriją dalykas yra tas, kad tie 8 rezultatyvūs perdavimai tuo pačiu buvo ir visi  kaišiadoriečių komandos rezultatyvūs perdavimai.  Tai pat kaišiadorietis su 48 taškais surengė sezono ir visų laikų rezultatyviausią asmeninį pasirodymą lygoje, kuris daugiau nei metus priklausė jo komandos draugui Matui Cibulskiui, kuris buvo surinkęs 47 taškus.

Rungtynių akimirkos: [nuotraukų albumas] (nuot. aut. Osvaldas Žukauskas).