Pagaliau - klampiose ir klaidų gausa pažymėtose rungtynėse pirmoji komandos ,,Sporto Centras" pergalė 679

Gruodžio 22-osios vakarą įvyko priešpaskutinės EKKL pirmojo etapo rungtynės. Čia susitiko aikštės šeimininkai ,,Sporto Centras"(1-7) bei svečiai ,,Žemkausta(4-4). Į rungtynes svečiai susirinko   gausiai, kai tuo tarpu šeimininkai šiose varžybose  ant atsarginių suolelio  turėjo  tik vieną žaidėją. Atrodė, kad rungtynėse lengvą pergalę iškovos svečiai, tačiau su tuo sutikti nenorėjo šeimininkai, kurie jau nuo pat pradžių rungtynių kaip lygūs su lygiais kovojo  su turnyrinėje lentelėje aukščiau stovinčiais varžovais ir po įspūdingo Egidijaus Jarašiaus  metimo iš aikštės vidurio paskutinę antro kėlinio sekundę turėjo 6 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėjė apsivertė aukštyn  kojomis ir daugiausia Luko Martinkaus ir Algirdo Batučio pastangų dėka po 3 kėlinio  6 taškų persvara jau pirmavo svečiai. Tačiau ginklų ,,Sporto Centro" komanda  nesudėjo ir šioje situacijoje bei  laimėdami ketvirtą kėlinuką vėlgi identiška 12 taškų persvarą iškovojo ilgai lauktą pergalę rezultatu 90:84 , taip pasikeldami sau nuotaiką prieš Didžiąsias metų šventes. Nugalėtojų gretose  naudingiausiai žaidė Mantas Macikas surinkęs solidų dvigubą dublį (16 tšk., 17 atk. kam). Tuo tarpu rezultatyviausias buvo Marius Kaminskas įmetęs 19 taškų. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Lukas Martinkus surinkęs 26 taškus.