Po ,,Statybos" kapituliacijos EKKL garbę atstatė ,,TPA-Elmenhorster"" ir ,,Žiedas" komandos 603

Pirmają pavasario dieną pagaliau startavo ,,Vienybės" taurė. Jonavoje sužaisti du susitikimai. Po jų paaiškėjo, kad EKKL prieš JKML pirmauja rezultatu 2:1.

Komanda ,,TPA-Elmenhorster" aplaužė spyglius šeimininkų komandai pavadinimu ,,Kaktusas"

Rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai komanda ,,Kaktusas", kurie daugiausia Tomo Kepežinsko rezultatyvumo dėka po pirmosios rungtynių dalies pirmavo 12 taškų persvara. Antrojoje rungtynių pusėjė vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė ir dominuoti aikštėje pradėjo svečiai,kurie ne sugebėjo ne tik pavyti varžovus, bet ir iškovoti dramatišką pergalę rezultatu 77:75 bei tiesioginį kelialapį į turnyro pusfinalį. Svarbu paminėti, kad svečiai tai padarė be 4 svarbių savo komandos krepšininkų. Nugalėtojų gretose 23 taškus pelnė komandos senbuvis Algis Petravičius. Iš jų net 21 įmestas tritaškiais metimais. Pralaimėjusių gretose 32 taškus pelnė Tomas Kepežinskas.

Rezultatyviame mače gan solidi Vievio ,,Žiedas" pergalė svečiuose

Antrame sekmadienio mače susitiko aikštės šeimininkai komanda ,,Turbo X" bei svečiai ,,Žiedas". Šios rungtynės vyko rezultatyviai ir permainingai po kėlinuką laimint tai vienai, tai kitai komandai. Visgi pergalę rezultatu 89:73 iškovojo svečiai, kurie buvo labiau susikoncentravę rungtynėms, turėjo ganėtinai ilgą atsarginių suolelį bei ketvirtajį kėlinuką laimėjo gan solidžia 14 taškų persvara. Nugalėtojams 31 tašką pelnė Darius Beiga. Pralaimėjusių gretose Benas Steponavičius pelnė 20 taškų.