Rezultatyviose ir rekordų gausa pažymėtosiose rungtynėse komandos ,,TPA" pergalė 806

Antrose sekmadienio rungtynėse, kurios vyko Kaišiadoryse susitiko dvi šio regiono komandos, tai rungtynių aikštės šeimininkai ,,Fotokos“ (2-3) prieš ,,TPA“ (2-3). Pačias rungtynes geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie po pirmojo kėlinio įsiveržė į priekį 9 taškų persvara. Nuo antrojo kėlinuko aikštėje dominavo puikiai iš visų distancijų mesdama  svečių komanda,  nepaisant to, kad turėjo tik 6 žaidėjų rotaciją ir vienus iš vyriausių lygos krepšininkų aikštėje. Nugalėtojų  komandoje naudingiausias buvo solidų dvigubą dublį surinkęs  vienas iš jauniausių komandos krepšininkų Ignas Mikulis (27 tšk., 16 atk. kam., 35 naud. b.). Netoli trigubo dublio buvo iškart du šios komandos žaidėjai, tai Arūnas Kavaliauskas (23 tšk., 8 atk. kam., 11 rez. perd.)  ir Marius Karpavičius (21 tšk., 8 atk. kam., 8  rez. perd.). Arūnas  su 11 rezultatyvių perdavimų pasiekė geriausią asmeninį pasirodymą šioje grafoje  šiame sezone. Atskiro paminėjimo vertas ir Saulius Salmanavičius, kuris įmetė visus savo 7 metimus iš žaidimo ir pramėtė tik vieną baudą. Pataikydamas 6 iš 6 dvitaškių šis žaidėjas pasiekė sezono rekordą šioje kategorijoje. Pralaimėjusiems daugiausia -  26 taškus  pelnė Tomas Šalna, kuris pataikė net 8 tritaškius, taip pasiekdamas šio sezono rekordą šioje kategorijoje. Po 20 taškų pelnė Aivis Radlinskas ir Mantas Morkūnas. Tuo rekordai nesibaigia, nes ,,TPA“ komanda tritaškius mesdama 43,3 procento pataikymu pasiekė dar vieną sezono rekordą.