Rungtynės Rumšiškėse - Gynyba, sirgaliai, emocijos, techninių pražangų gausa, ,,TPA" pergalė 638

Lapkričio  11 dieną  Rumšiškėse įvyko priešpaskutinės EKKL IV turo rungtynės. Čia susitiko aikštės šeimininkų teisėmis žaidusi ,,TPA“(2-2) komanda bei svečiai vietos ,,Rumšiškės“(1-2). Rungtynės prasidėjo ir tesėsi  abiems komandos labiau orientuojantis į gynybą, tai rodė ir skaičiai švieslentėje. Tris kėlinukus šiose taip emocingose net techninių pražangų pareikalavusiose rungtynėse geriau sekėsi nominaliems aikštės šeimininkams, tačiau ketvirtajame kėlinuke rumšiškėnai prisiminė kas yra tikrieji šios salės šeimininkai ir gausiai palaikomi gausiai susirinkusių  savo miestelio sirgalių  padidino puolimo apsukas bei laimėję paskutinį kėlinį nusiuntė komandas santykius aiškintis, tiek tikrąja, tiek perkeltine prasme   į pratesimą. Jame geriau sekėsi veikiausiai  daugiau jėgų išsaugojusiai komandai ,,TPA“ kuri leisdama varžovams įmesti viso labo 4 taškus per penkias  papildomas rungtynių minutes iškovojo sunkią pergale galutiniu rezultatu 68:60. Rungtynėse ir nugalėtojų gretose viskuo:  taškais,  lemtingais rungtynių metimais,  techninėmis pražangomis  išsiskyrė Ignas Mikulis. Šis žaidėjas įmetė 16 taškų ir buvo rezultatyviausias  tiek rungtynių, tiek savo komandos žaidėjas. Pralaimėjusių gretose po 13 taškų įmetė Arvydas Ivanauskas ir Domantas Burneika.